Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły aluminiowy stolik ogrodowy Roberti Gravity Zobacz większe

Okrągły aluminiowy stolik ogrodowy Roberti Gravity

KOD: 250sd9885

ID: 230225

Rok produkcji2016
ProjektantTechnical Emotions
ProducentRoberti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Roberti Gravity

Okrągły aluminiowy stolik ogrodowy

Dane techniczne

cm 80øx42h

Opis

Okrągły stół ogrodowy z aluminiowym blatem. Podstawowy i dynamiczny, jego podstawa przypomina spęczniony stożek na okrągłej podstawie. Ten mały stolik doskonale nadaje się zarówno do wyposażenia zewnętrznego, jak i wewnętrznego, zarówno w projektach kontraktowych, jak i mieszkaniowych.
Wykończenia Champagne e Graphite

Kolekcja Gravity powiększa się o kultową huśtawkę w lekkiej wersji, idealną do dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych przestrzeni, tworząc sugestywne lokalizacje. Wzornictwo i wygoda są połączone, aby stworzyć przytulne i wyrafinowane kąciki zarówno mieszkalne, jak i kontraktowe. Dostępna w trzech nowych kombinacjach: z wiszącymi linkami, z ramą nośną oraz z osłoną przeciwsłoneczną. Gravity to przytulna, huśtawka, sofa ogrodowa z kolorowymi poduszkami, zabawnymi zestawieniami kolorów i wzorów, idealna jako meble ogrodowe i ogrodowe. Może być również luksusowym fotelem do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Tagi

Roberti, Technical Emotions, Gravity, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe aluminiowe, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe okrągłe, Stoliki ogrodowe w stylu współczesnym , Stoliki boczne Aluminiowe Garden, Stoliki boczne Metalowe Garden

Napisz opinię

Okrągły aluminiowy stolik ogrodowy Roberti Gravity

Okrągły aluminiowy stolik ogrodowy Roberti Gravity

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek