SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Soho Apollo Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Soho Apollo

KOD: 250sdbocadolobosohoapollo

ID: 128902

Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca do Lobo Soho Apollo

Naścienne mahoniowe lustro w ramie

Rodzaj: Lustro

Dane techniczne

Średnica 160 cm (63 cale)
Głębokość 5 cm (2 cale)
Waga 45 kg
Kubatura 0,28 m3

Opis

Apollo jest najważniejszym bogiem olimpijskim w starożytnej grece, uznawanym za boga światła i słońca. Apollo nazywa to wielkoformatowe lustro ścienne o bardzo dekoracyjnym kształcie gwiazdy, który podkreśla każde wnętrze domu. To przyciągające wzrok lustro to kwintesencja stylu i z pewnością podniesie klimat wnętrza. Rama tego nowoczesnego lustra jest całkowicie wysublimowana z zaangażowanymi ozdobnymi rzeźbami. Rama zewnętrzna, wykonana z litego drewna dębowego lub mahoniu i dostępna w dwóch wykończeniach (srebrny lub złoty płatek), składa się z licznych patyczków, które prowadzą do dodatkowych luster. Smukła rama wewnętrzna pokryta czystą, miękką warstwą złota otacza wnętrze luster. Idealne uzupełnienie Twojego luksusowego domu!

Materiały i wykończenia:
Drewno mahoniowe, Złoty liść, Wypukłe lustro, Wspornik mocujący wykończony niklem.

Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego designu, ale domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Soho, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu współczesnym, Lustra drewniane, Lustra mahoniowe, Lustra Oprawione, Lustra przedpokojowe, Lustra naścienne, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, rzemiosło, Projektowanie wnętrz salonu

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Soho Apollo

Lustro Boca do Lobo Soho Apollo

Apollo jest najważniejszym bogiem olimpijskim w starożytnej grece, uznawanym za boga światła i słońca. Apollo nazywa to wielkoformatowe lustro ścienne o bardzo dekoracyjnym kształcie gwiazdy, który podkreśla każde wnętrze domu. To przyciągające wzrok lustro to kwintesencja stylu i z pewnością podniesie klimat wnętrza. Rama tego nowoczesnego lustra jest całkowicie wysublimowana z zaangażowanymi ozdobnymi rzeźbami. Rama zewnętrzna, wykonana z litego drewna dębowego lub mahoniu i dostępna w dwóch wykończeniach (srebrny lub złoty płatek), składa się z licznych patyczków, które prowadzą do dodatkowych luster. Smukła rama wewnętrzna pokryta czystą, miękką warstwą złota otacza wnętrze luster. Idealne uzupełnienie Twojego luksusowego domu!Materiały i wykończenia:Drewno mahoniowe, Złoty liść, Wypukłe lustro, Wspornik mocujący wykończony niklem. Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego designu, ale domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek