SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Soho Lenox Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Soho Lenox

KOD: 250sdbocadolobosoholenox

ID: 128905

Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca do Lobo Soho Lenox

Naścienne mahoniowe lustro w ramie

Rodzaj: Lustro

Dane techniczne

Szerokość/Długość 90 cm (35,4 cala)
Głębokość 8 cm (3,1 cala)
Wysokość 90 cm (35,4 cala)
Waga 23 kg
Kubatura 0,11 m3

Opis

Lustro ścienne Lenox , wykonane ręcznie przez najbardziej doświadczonych rzemieślników z Boca do Lobo Studio, to stylowy, oryginalny element, który dodaje klasy i elegancji luksusowym domom. Sześciokątna rama tego okrągłego lustra wykonana jest z drewna dębowego lub mahoniowego. Drewno może być lakierowane w czterech kolorach (białym, czarnym, srebrnym lub złotym). Współczesne, wykwintne i niepowtarzalne lustro Lenox to wysokiej klasy element, którego brakuje w Twoim domu.

Materiały i wykończenia:
Mahoniowe drewno lakierowane na czarno wykończone lakier na wysoki połysk. Wypukłe lustro.

Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego wzornictwa, a jednocześnie domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Soho, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu współczesnym, Lustra drewniane, Lustra mahoniowe, Lustra okrągłe, Lustra Oprawione, Lustra naścienne, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, rzemiosło, Projektowanie wnętrz salonu

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Soho Lenox

Lustro Boca do Lobo Soho Lenox

Lustro ścienne Lenox , wykonane ręcznie przez najbardziej doświadczonych rzemieślników z Boca do Lobo Studio, to stylowy, oryginalny element, który dodaje klasy i elegancji luksusowym domom. Sześciokątna rama tego okrągłego lustra wykonana jest z drewna dębowego lub mahoniowego. Drewno może być lakierowane w czterech kolorach (białym, czarnym, srebrnym lub złotym). Współczesne, wykwintne i niepowtarzalne lustro Lenox to wysokiej klasy element, którego brakuje w Twoim domu.Materiały i wykończenia:Mahoniowe drewno lakierowane na czarno wykończone lakier na wysoki połysk. Wypukłe lustro.Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego wzornictwa, a jednocześnie domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek