SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Hooker Boca do Lobo Soho Leroy Zobacz większe

Hooker Boca do Lobo Soho Leroy

KOD: 250sdbocadolobosoholeroy

ID: 128779

Rodzaj meblaStołek
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca do Lobo Soho Leroy

Stołek/stolik z litego drewna

Rodzaj: Hooker

Dane techniczne

Średnica 30 cm (11,8 in.)
Wysokość 45 cm (17,7 in.)
Waga 26 kg
Kubatura 0,01 m3

Opis

Leroy to drewniany stołek, który został elegancko narysowany prostymi, czystymi liniami. Genialnie wykonana drewniana rzeźba, prawie małe dzieło sztuki, Leroy to funkcjonalne dzieło, które uosabia ponadczasowy urok. Może być używany jako stołek lub mały stolik pomocniczy do bocznego podparcia krzeseł i sof i jest dostępny w wersji litego dębu lub mahoniu i mahoniu.

Materiały i wykończenia:
Dąb / drewno mahoniowe, z matowym lakierem.

Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego wzornictwa, ale dom dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Soho, Stoły i krzesła, Taborety, Stoliki do kawy, Stołek, Stolik kawowy, Stołki w stylu współczesnym, Taborety drewniane, Taborety z litego drewna, Taborety dębowe, Taborety mahoniowe, Stołki niskie, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki do kawy z drewna, Stoliki z litego drewna, Stoliki dębowe, Mahoniowe stoliki kawowe, Stoliki do kawy do salonu; Okrągłe Stoliki Kawowe, Stoliki boczne, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, Rzemiosło

Napisz opinię

Hooker Boca do Lobo Soho Leroy

Hooker Boca do Lobo Soho Leroy

Leroy to drewniany stołek, który został elegancko narysowany prostymi, czystymi liniami. Genialnie wykonana drewniana rzeźba, prawie małe dzieło sztuki, Leroy to funkcjonalne dzieło, które uosabia ponadczasowy urok. Może być używany jako stołek lub mały stolik pomocniczy do bocznego podparcia krzeseł i sof i jest dostępny w wersji litego dębu lub mahoniu i mahoniu.Materiały i wykończenia:Dąb / drewno mahoniowe, z matowym lakierem.Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego wzornictwa, ale dom dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek