SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Komoda Boca do Lobo Soho Metropolitan Zobacz większe

Komoda Boca do Lobo Soho Metropolitan

KOD: 250sdbocadolobosohometropolitan

ID: 128832

Rodzaj meblaKomoda
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca do Lobo Soho Metropolitan

Kredens szklany z lustrem z drzwiami

Rodzaj: Komoda

Dane techniczne

Szerokość/Długość 140 cm (55,1 cala)
Głębokość 47 cm (18,5 cala)
Wysokość 90 cm (35,4 cala)
Waga 140 kg
Kubatura 0,91 m3

Opis

Przy Piątej Alei możemy odwiedzić Metropolitan Museum of Art. Boca do Lobo składa hołd temu centrum kultury, tworząc Metropolitan, trzeźwy, ale elegancki kredens. Ten kawałek ma drewniany korpus, a front szafki jest w ciętym lustrze. Zewnętrzna strona kredensu ma dwa dostępne wykończenia, czarne szkło lub szare lustro, z wyrafinowaną rzemieślniczą pracą nad lustrem. Wnętrze wykonane z litego drewna dostępnego w dwóch wykończeniach (mahoń lub dąb). Nogi są z drewna i dostępne w czterech wykończeniach (białym, czarnym, srebrnym lub złotym).

Materiały i wykończenia:
Topola, Czarne szkło lakierowane, Bezbarwne Lustro.

Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego designu, ale domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Soho, Systemy i jednostki pamięci masowej, Kredensy, Kredens, Kredensy w stylu współczesnym, Kredensy drewniane, Kredensy szklane, Kredensy z topoli, Kredensy ze szkła lustrzanego, Kredensy z drzwiami, Kredensy z szufladami, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, Rzemiosło

Napisz opinię

Komoda Boca do Lobo Soho Metropolitan

Komoda Boca do Lobo Soho Metropolitan

Przy Piątej Alei możemy odwiedzić Metropolitan Museum of Art. Boca do Lobo składa hołd temu centrum kultury, tworząc Metropolitan, trzeźwy, ale elegancki kredens. Ten kawałek ma drewniany korpus, a front szafki jest w ciętym lustrze. Zewnętrzna strona kredensu ma dwa dostępne wykończenia, czarne szkło lub szare lustro, z wyrafinowaną rzemieślniczą pracą nad lustrem. Wnętrze wykonane z litego drewna dostępnego w dwóch wykończeniach (mahoń lub dąb). Nogi są z drewna i dostępne w czterech wykończeniach (białym, czarnym, srebrnym lub złotym).Materiały i wykończenia:Topola, Czarne szkło lakierowane, Bezbarwne Lustro.Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego designu, ale domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek