SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Boca do Lobo Soho Colombos Zobacz większe

Stół Boca do Lobo Soho Colombos

KOD: 250sdbocadolobosohocolombos

ID: 128798

Rodzaj meblaStół
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca do Lobo Soho Colombos

Okrągły stół do salonu z okleiną drewnianą

Rodzaj: Stół

Dane techniczne

Średnica 110 cm (43,3 cala)
Wysokość 76 cm (29,9 cala)
Waga 75 kg
Kubatura 1,32 m3

Opis

Colombos to idealny stół z postumentem do salonu, przedpokoju, wejścia lub holu. Ten bardzo stylowy stół z postumentem jest idealnym stołem do wyeksponowania ukochanej kolekcji, książek lub może wazonu z kwiatami. Colombos jest tak funkcjonalny, że może być również stolikiem do kawy lub herbaty! Pojedyncza kolumna środkowa z podstawą o prostej i delikatnej sylwetce, która nadaje nowy wygląd bardzo klasycznemu kształtowi. Blat jest dostępny w kolorze palisander lub palisander. Pojedyncza kolumna środkowa jest dostępna w kolorze bukowym, mahoniowym lub orzechowym wykończonym w kolorze czarnym lub białym.

Materiały i wykończenia:

Góra: Dopasowana promieniowo okleina drewniana palisander. Lakier o wysokim połysku. Podstawa: lakier kolorowy o wysokim połysku w kolorze czarnym.

Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego wzornictwa, a jednocześnie domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Soho, Stoły i krzesła, Stoły, Tabela, Stoły w stylu klasycznym, Stoły drewniane, Stoły z forniru drewnianego, Konstruowane stoły z drewna, Stoły z palisandru, Stoły do ​​salonu, Okrągłe stoły, Stoły do ​​jadalni, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, Rzemiosło

Napisz opinię

Stół Boca do Lobo Soho Colombos

Stół Boca do Lobo Soho Colombos

Colombos to idealny stół z postumentem do salonu, przedpokoju, wejścia lub holu. Ten bardzo stylowy stół z postumentem jest idealnym stołem do wyeksponowania ukochanej kolekcji, książek lub może wazonu z kwiatami. Colombos jest tak funkcjonalny, że może być również stolikiem do kawy lub herbaty! Pojedyncza kolumna środkowa z podstawą o prostej i delikatnej sylwetce, która nadaje nowy wygląd bardzo klasycznemu kształtowi. Blat jest dostępny w kolorze palisander lub palisander. Pojedyncza kolumna środkowa jest dostępna w kolorze bukowym, mahoniowym lub orzechowym wykończonym w kolorze czarnym lub białym.Materiały i wykończenia:Góra: Dopasowana promieniowo okleina drewniana palisander. Lakier o wysokim połysku. Podstawa: lakier kolorowy o wysokim połysku w kolorze czarnym.Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego wzornictwa, a jednocześnie domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek