SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Hooker Boca do Lobo Soho Tiffany Zobacz większe

Hooker Boca do Lobo Soho Tiffany

KOD: 250sdbocadolobosohotiffany

ID: 128781

Rodzaj meblaStołek
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca do Lobo Soho Tiffany

Stołek dębowy/stolik kawowy

Rodzaj: Hooker

Dane techniczne

Średnica 35 cm (13,8 in.)
Wysokość 45 cm (17,7 in.)
Waga 32 kg
Kubatura 0,12 m3

Opis

Miękkie krzywizny stołka Tiffany i jego wszechstronność sprawiają, że ten mebel jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Ten nowoczesny stołek o unikalnych właściwościach ma gładkie krzywizny, które nadają mu bardziej nowoczesny i rzeźbiarski wygląd. Może być funkcjonalnym stolikiem do bocznego podparcia krzeseł i sof. Taboret Tiffany dostępny jest z litego drewna dębowego, dębowego lub mahoniowego. Wykonany jest techniką, która wynika z kolażu różnych listew lub odpadów drewna w celu uzyskania pożądanych wymiarów.

Materiały i wykończenia:
Drewno dębowe wykończone matowym lakierem.

Zawsze na czele reinterpretacji i ekskluzywnego wzornictwa, ale domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Soho, Stoły i krzesła, Taborety, Stoliki do kawy, Stołek, Stolik kawowy, Stołki w stylu współczesnym, Taborety drewniane, Taborety z litego drewna, Taborety dębowe, Stołki niskie, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki do kawy z drewna, Stoliki z litego drewna, Stoliki dębowe, Okrągłe Stoliki Kawowe, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, Rzemiosło

Napisz opinię

Hooker Boca do Lobo Soho Tiffany

Hooker Boca do Lobo Soho Tiffany

Miękkie krzywizny stołka Tiffany i jego wszechstronność sprawiają, że ten mebel jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Ten nowoczesny stołek o unikalnych właściwościach ma gładkie krzywizny, które nadają mu bardziej nowoczesny i rzeźbiarski wygląd. Może być funkcjonalnym stolikiem do bocznego podparcia krzeseł i sof. Taboret Tiffany dostępny jest z litego drewna dębowego, dębowego lub mahoniowego. Wykonany jest techniką, która wynika z kolażu różnych listew lub odpadów drewna w celu uzyskania pożądanych wymiarów.Materiały i wykończenia:Drewno dębowe wykończone matowym lakierem.Zawsze na czele reinterpretacji i ekskluzywnego wzornictwa, ale domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek