SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Parawan Boca do Lobo Soho Jay Zobacz większe

Parawan Boca do Lobo Soho Jay

KOD: 250sdbocadolobosohojay

ID: 128860

Rodzaj meblaParawan
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca do Lobo Soho Jay

Drewniany ekran

Rodzaj: Parawan

Dane techniczne

Szerokość/Długość 140 cm
Głębokość 2 cm
Wysokość 190 cm
Waga 60 kg
Kubatura 0,64 m3

Opis

Ekran Jay to enigmatyczny kawałek z pięknym wzorem, który może zdefiniować wnętrze. Ten ręcznie wykonany parawan składany jest wykonany z drewnianych paneli; cztery panele można złożyć, aby ułatwić przechowywanie. Jest to wykwintny element, który dodaje artystycznego piękna każdemu wnętrzu. Parawan składany Jay dostępny jest z drewna dębowego, bukowego lub mahoniowego. Każdy z nich jest lakierowany i dostępny w dwóch kolorach (biały lub czarny).

Materiały i wykończenia:

Drewno, Lakier kolorowy o wysokim połysku w kolorze czarnym.

Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego designu, ale domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Soho, Przegrody, Parawany pokojowe, Systemy i jednostki pamięci masowej, Ekrany, Organizacja magazynowania i przestrzeni, Parawan, Ekran, Parawany w stylu współczesnym, Przegrody do pokoju z drewna, Ekrany w stylu współczesnym, Ekrany z drewna, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, Rzemiosło

Napisz opinię

Parawan Boca do Lobo Soho Jay

Parawan Boca do Lobo Soho Jay

Ekran Jay to enigmatyczny kawałek z pięknym wzorem, który może zdefiniować wnętrze. Ten ręcznie wykonany parawan składany jest wykonany z drewnianych paneli; cztery panele można złożyć, aby ułatwić przechowywanie. Jest to wykwintny element, który dodaje artystycznego piękna każdemu wnętrzu. Parawan składany Jay dostępny jest z drewna dębowego, bukowego lub mahoniowego. Każdy z nich jest lakierowany i dostępny w dwóch kolorach (biały lub czarny).Materiały i wykończenia:Drewno, Lakier kolorowy o wysokim połysku w kolorze czarnym.Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego designu, ale domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem dzielnicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo Kolekcja Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek