ZÜCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

ZÜCO

Producent: Züco

W Rebstein rozpoczęliśmy produkcję mebli tapicerowanych prawie 100 lat temu. Wartości, które wyznajemy w naszej pracy, nie zmieniły się od tego czasu. Züco tworzy niezwykłe meble do siedzenia z delikatną ręczną robotą. Możesz zobaczyć i poczuć to doświadczenie, tradycję i jakość w każdym klasycznym i eleganckim meblu. Produkty marki Züco łączą swój unikalny język projektowania z najnowszą wiedzą z zakresu ergonomii. Züco to dokładność, dbałość o najdrobniejszy szczegół, wyczucie estetyki, a także ręczna praca i szwajcarska świadomość jakości.

Sztukę cięcia skóry czy misterne zszywanie poszczególnych części, z milimetrową precyzją, powierzamy naszym najbardziej doświadczonych pracowników. Wyczucie materiałów, oko wyszkolone w dostrzeganiu najdrobniejszych szczegółów, jest tym, co robi różnicę.

Najbardziej ekscytujący moment przeżywa się każdego dnia w dziale tapicerki. To magiczne miejsce, w którym z poszczególnych części powstaje produkt o prawdziwym charakterze. Unikatowy okaz, wykonany ręcznie.

Projekt i jakośćWierzymy, że design jest integralną częścią jakości. Dla nas projektowanie oznacza tworzenie produktów, które są łatwe w użyciu i ponadczasowo eleganckie, przy użyciu najlepszych materiałów, aby były również przyjemne w dotyku. Wszystkie produkty Züco zapewniają nie tylko charakterystyczną stylistykę, ale także wysoki poziom komfortu siedzenia zgodnie z najnowszymi standardami ergonomii. Jeśli chodzi o materiały, nie ma wyboru: po prostu używamy tylko najlepszych, za każdym razem. Tworzenie SWISS QUALITY.

Rola krzeseł Züco w projektowaniu Kiedy architekci i sponsorzy projektów przekształcają swoje pomysły w rzeczywisty kształt i projekt, meble odgrywają kluczową rolę. Meble są wyraziste, ożywiają przestrzeń i nadają pomieszczeniom ich szczególny charakter. W ostatnich latach Züco konsekwentnie jest automatycznym wyborem dla architektów i sponsorów projektów, którzy potrzebują wymagających mebli do wyjątkowych budynków i przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek