ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Züco Rilasso Beistelltisch | RS 0816 Zobacz większe

Züco Rilasso Beistelltisch | RS 0816

KOD: 200sd6

ID: 249733

ProducentZüco

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Sprawdzi się zarówno jako solista, jak i w zespole: Jego elegancki sześcienny kształt sprawia, że Rilasso jest meblem uniwersalnym. Czy to w cichej okolicy, czy w strefie komunikacyjnej, w firmie lub hotelu, samodzielnie lub w grupie siedzącej, Rilasso tworzy przyjemną atmosferę w każdym otoczeniu.

Stoliki boczne są wykonane na wymiar dla krzeseł Rilasso.
Prostokątny stolik pomocniczy, dł. 70 cm × szer. 35 cm × wys. 69 cm, do modeli RS 082, RS 088, RS 089.

Napisz opinię

Züco Rilasso Beistelltisch | RS 0816

Züco Rilasso Beistelltisch | RS 0816

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek