ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Züco Lacinta comfort line | EL 0593 Zobacz większe

Züco Lacinta comfort line | EL 0593

KOD: 200sd15

ID: 249742

ProducentZüco

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Błyszczący pałąk oparcia nie tylko wskazuje na dobrze przemyślaną ergonomię, ale także nadaje jej nazwę. La Cinta oznacza: Pas. Mechanizm Syncro-Dynamic advanced® zapobiega zmęczeniu i zapewnia zdrową postawę podczas siedzenia dzięki indywidualnie regulowanej powierzchni siedziska. Pasek oparcia wykonany z polerowanego aluminium to wizualna atrakcja tego krzesła dla kadry kierowniczej, które zachwyca pod każdym względem.

Krzesło obrotowe z mechanizmem Syncro-Dynamic Advanced® ze zintegrowanymi podłokietnikami i pałąkiem oparcia, wysokie oparcie, w całości tapicerowane

Napisz opinię

Züco Lacinta comfort line | EL 0593

Züco Lacinta comfort line | EL 0593

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek