ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Züco Rilasso | RS 0813 Zobacz większe

Züco Rilasso | RS 0813

KOD: 200sd7

ID: 249734

ProducentZüco

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Sprawdzi się zarówno jako solista, jak i w zespole: Jego elegancki sześcienny kształt sprawia, że Rilasso jest meblem uniwersalnym. Czy to w cichej okolicy, czy w strefie komunikacyjnej, w firmie lub hotelu, samodzielnie lub w grupie siedzącej, Rilasso tworzy przyjemną atmosferę w każdym otoczeniu.

Trzymiejscowa, chromowana rama pomocnicza.

Napisz opinię

Züco Rilasso | RS 0813

Züco Rilasso | RS 0813

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek