ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Züco Little Perillo | PE 0527 Zobacz większe

Züco Little Perillo | PE 0527

KOD: 200sd13

ID: 249740

ProducentZüco

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Little Perillo urzeka swoją rzeźbiarską siłą. Wszechstronny i elastyczny. Wysokiej jakości obudowa z tworzywa sztucznego jest dostępna z nogami z polerowanego aluminium lub lakierowanym w pasującym kolorze, z podstawą okrągłą lub podstawą krzyżową. Dla zwolenników naturalnego piękna dostępna jest wersja skórzana i/lub drewniane nóżki.

Krzesło bez poduszki siedziska, czworonożna rama aluminiowa.

Napisz opinię

Züco Little Perillo | PE 0527

Züco Little Perillo | PE 0527

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek