FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Züco 4+ Relax | AA 0862 Zobacz większe

Züco 4+ Relax | AA 0862

KOD: 200sd39

ID: 249766

ProducentZüco

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Specyfikacja pracy dla tego eleganckiego wolnostojącego krzesła brzmi po prostu: ulubione krzesło. Niezależnie od tego, czy jest używany do czytania, oglądania telewizji, pracy czy snu, Relax+ nie zna granic, jeśli chodzi o dobre samopoczucie. Jest to zasługą sprytnie opracowanego, zsynchronizowanego mechanizmu, który w razie potrzeby pozwala odchylić oparcie do tyłu i zablokować je w dowolnej pozycji, co zresztą skłoniło Niemiecką Radę ds. Wzornictwa do przyznania mu nagrody „Interior Innovation Award – Winner 2015”. Elegancję stonowanego formalnie, organicznego projektu podkreślają efektowne podwójne szwy.

Krzesło obrotowe Lounge z podłokietnikami, w tym. Mechanizm, oparcie wysokie w całości tapicerowane, szerokie siedzisko tapicerowane.

Napisz opinię

Züco 4+ Relax | AA 0862

Züco 4+ Relax | AA 0862

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek