ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Züco Bonito | BN 0872 Zobacz większe

Züco Bonito | BN 0872

KOD: 200sd34

ID: 249761

ProducentZüco

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

To wspaniałe krzesło z drewnianą skorupą wykonujemy w kolorze dębu lub orzecha. Niezależnie od tego, czy jest na eleganckiej podstawie 4+, stopce, ślizgaczach czy na kółkach, może dostosować się do wielu różnych sytuacji. Wygodna poduszka siedziska stanowi wyposażenie standardowe
jeśli zależy Ci na jeszcze większym komforcie, możesz dokupić poduszkę oparcia. Bonito ucieleśnia najlepsze rzemiosło do siedzenia.

Drewniane krzesło skorupowe z poduszką siedziska i mechanizmem automatycznego powrotu, polerowana aluminiowa podstawa czteroramienna.

Napisz opinię

Züco Bonito | BN 0872

Züco Bonito | BN 0872

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek