FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Züco Averio | AV 0715 Zobacz większe

Züco Averio | AV 0715

KOD: 200sd37

ID: 249764

ProducentZüco

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Wiele uwagi poświęcono zapewnieniu komfortu w nowym fotelu wypoczynkowym. Jak można się spodziewać po Züco, projekt umożliwia zabawę materiałami i kolorami. Różne wersje ramy tworzą bardzo charakterystyczny wygląd tego nowego fotela wypoczynkowego. Dopasowany stolik boczny z blatem wykonanym opcjonalnie ze szkła lub HPL w kolorze czarnego lub białego marmuru stanowi dopełnienie.

Krzesło Executive Lounge, chromowana rama w kolorze czarnym

Napisz opinię

Züco Averio | AV 0715

Züco Averio | AV 0715

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek