ARBI ARREDOBAGNO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 109 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 109 elementów

ARBI ARREDOBAGNO

Producent: Arbi Arredobagno

Arbi Arredobagno to jedna z najważniejszych firm produkcyjnych branży meblarskiej w północno-wschodnich Włoszech. Założona w 1987 roku firma Arbi produkuje zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne modele łazienkowe.

Bezpośrednie powiązanie z największą i najsolidniejszą grupą meblową we Włoszech sprawiło, że natychmiast stała się punktem odniesienia w tym sektorze. Historia marki jest ściśle związana z jej meblami - idealną syntezą kunsztu i zaawansowanej technologii produkcji. Na przestrzeni lat wprowadzono kilka nowych kolekcji, aby sprostać zmieniającym się gustom i wymaganiom rynku oraz wyprzedzać nowe trendy. Każdą przestrzeń łazienkową można wyposażyć w dowolny z tych modeli, aby nadać jej charakteru i wyjątkowości, oferując szeroki wachlarz możliwości w zakresie możliwych kompozycji

dodatek różnych akcesoriów, materiałów i różnych dodatków dopełnia funkcjonalność i jakość łazienka. Wiele z tych modeli narodziło się z potrzeby optymalizacji dostępnych przestrzeni, nie zapominając o szczegółach i akcesoriach, które dają możliwość dostosowania i wykonania każdej propozycji oryginalnej.

Dziś tak jak wczoraj, Arbi Arredobagno ma w swoim DNA obsesyjne poszukiwanie jakości , zaangażowanie w doskonałość w pracy każdego człowieka i chęć ciągłego tworzenia historii poprzez projekty i pasję. Piękno, wszechstronność i jakość to wartości, które zawsze kierowały firmą w ciągłym poszukiwaniu innowacyjnych projektów, aby dać każdemu możliwość cieszenia się oryginalnymi i całkowicie wykonanymi we Włoszech meblami.

teraz dostępnych jest 15 modeli, z dużym asortymentem wykończeń i szeroka modułowość, aby zaspokoić wszelkie potrzeby. Ofertę uzupełniają umywalki, wanny, lustra, reflektory, akcesoria oraz dedykowany model do pralni. okazały się zwycięskimi narzędziami do zacieśnienia współpracy z architektami i projektantami wnętrz.

Mając na celu poprawę produktów i organizacji firmy, w 2017 roku Arbi rozszerzyło zakład produkcyjny o nowy zakład o powierzchni 21 000 metrów kwadratowych, w którym zainstalowano najnowocześniejsze maszyny. Dzięki wdrożonym systemom oprogramowania możliwe jest monitorowanie całego cyklu produkcyjnego od zamówienia do dostawy. W 2020 roku firma zainaugurowała ArbiLab, przestrzeń całkowicie dedykowaną szkoleniom, która zawsze odgrywała kluczową rolę dla firmy. Celem jest podniesienie umiejętności i wiedzy technicznej każdego partnera tak, aby przyswoił sobie wartości i wyróżniające cechy marki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek