SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wolnostojąca szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Sky 04 Zobacz większe

Wolnostojąca szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Sky 04

KOD: 250sdarbiarredobagnosky04

ID: 158631

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno Sky 04

Wolnostojąca szafka z wbudowaną umywalką

Dane techniczne

W. 121 x gł. 51,5 cm (szer. 183 cm z występem akcesoriów Tokh)
lustro szer. 120 x wys. 61,2 cm
jednostka szer. 25 x wys. 146,6 x gł. 20,8 cm

Opis

Sky 04 to szafka podumywalkowa w skład której wchodzą:

Konstrukcja podium w Rodio;
Lustro BOHEME w kolorze Rodio
Urządzenie REGOLO w matowym lakierze Londra 2021.

Eksploracja światła, kształtu, wzorów i linii prostych. Kolekcja mebli łazienkowych Sky oferuje eleganckie i minimalistyczne podejście z przemawiającymi funkcjami technologicznymi. Tworzy przestrzenie, w których dobrze się czuje, a design mebli łazienkowych łączy oryginalne materiały i rozwiązania do przechowywania.

Tagi

Arbi Arredobagno, Sky, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, Szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe stojące, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z szafkami, Szafki podumywalkowe z lustrem, Szafki podumywalkowe ze zintegrowaną umywalką

Napisz opinię

Wolnostojąca szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Sky 04

Wolnostojąca szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Sky 04

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek