ZESTAW MEBLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno INKA 17 Zobacz większe

Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno INKA 17

KOD: 250sdarbiarredobagnoinka17

ID: 158612

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno INKA 17

Zestaw mebli łazienkowych

Dane techniczne

szer. 141 × gł. 50,8 cm
lustro szer. 140 × wys. 73,4 cm

Opis

Inka 17 to kompletne meble łazienkowe z termostrukturyzowanej melaminy z dębu krykietowego z podwójną konsolą Letter 141 z błyszczącego Mineralguss, Lustro Hide z czarnego aluminium z diodą LED na obwodzie, Miękko szczotkowany czarny uchwyt.

Niekwestionowany bestseller Arbi Inka całkowicie zmienił swoje wykończenia i jest teraz dostępny w dodatkowej wersji, Inka J, która charakteryzuje się zintegrowanym uchwytem. Modne i nowoczesne termostrukturyzowane melaminy odwzorowują fakturę drewna i kamienia, dzięki czemu Inka jest cennym, radosnym atutem, który łączy konkurencyjną cenę z czystą i nowoczesną linią, łatwo dostosowując się do każdej łazienki.

Tagi

Arbi Arredobagno, Inka + Inka J, Zestawy mebli łazienkowych, Meble łazienkowe, zestawy mebli łazienkowych, Zestawy mebli łazienkowych z tworzyw sztucznych, Zestawy mebli łazienkowych Melamina

Napisz opinię

Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno INKA 17

Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno INKA 17

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek