ZESTAW MEBLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno INKA 13 Zobacz większe

Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno INKA 13

KOD: 250sdarbiarredobagnoinka13

ID: 158610

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno INKA 13

Zestaw mebli łazienkowych

Dane techniczne

szer. 170,3 × gł. 50,5 cm
składane wys. 8 × szer. 170 × gł. 50,5 cm
lusterka szer. 70 × wys. 73,4 cm

Opis

Inka 13 to kompletne meble łazienkowe z termostrukturyzowanej melaminy w kolorze dębu hokejowego z podstawą umywalki, składanym blatem klubowym hpl z otwieraniem push-pull, umywalkami Belt Inc w kolorze Tekno Deimos matowym białym, lustrami Zoe z czarnego aluminium, wanną Ester w matowej bieli Tekno.

Niekwestionowany bestseller Arbi Inka całkowicie zmienił swoje wykończenia i jest teraz dostępny w dodatkowej wersji, Inka J, która charakteryzuje się zintegrowanym uchwytem. Modne i nowoczesne termostrukturyzowane melaminy odwzorowują fakturę drewna i kamienia, dzięki czemu Inka jest cennym, radosnym atutem, który łączy konkurencyjną cenę z czystą i nowoczesną linią, łatwo dostosowując się do każdej łazienki.

Tagi

Arbi Arredobagno, Inka + Inka J, Zestawy łazienkowe, Meble łazienkowe, zestawy łazienkowe, Drewno Zestawy łazienkowe, Tworzywo sztuczne Zestawy łazienkowe, HPL Zestawy łazienkowe, Melamina Zestawy łazienkowe, Drewno konstrukcyjne Zestawy łazienkowe

Napisz opinię

Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno INKA 13

Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno INKA 13

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek