SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Piętrowa szafka na kosmetyki z szufladami Arbi Arredobagno Sky 06 Zobacz większe

Piętrowa szafka na kosmetyki z szufladami Arbi Arredobagno Sky 06

KOD: 250sdarbiarredobagnosky06

ID: 158633

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno Sky 06

Piętrowa szafka na kosmetyki z szufladami

Dane techniczne

W. 71 + 51 x gł. 37,5 cm (szer. 260 cm z występem lustra i listwą)
lustro Ø 160 cm

Opis

Sky 06 to szafka pod umywalkę, która zawiera:

LIGHT TONDA z oświetleniem obwodowym LED;
Półka SLIDE RHS w kolorze Nero z kształtowaniem;
LATO obsługuje Nero.

Eksploracja światła, kształtu, wzorów i linii prostych. Kolekcja mebli łazienkowych Sky oferuje eleganckie i minimalistyczne podejście z przemawiającymi funkcjami technologicznymi. Tworzy przestrzenie, w których dobrze się czuje, a design mebli łazienkowych łączy oryginalne materiały i rozwiązania do przechowywania.

Tagi

Arbi Arredobagno, Sky, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, Szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe stojące, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z lustrem, Szafki podumywalkowe z wieszakiem na ręczniki, Szafka pod umywalkę szafki ze zintegrowaną umywalką

Napisz opinię

Piętrowa szafka na kosmetyki z szufladami Arbi Arredobagno Sky 06

Piętrowa szafka na kosmetyki z szufladami Arbi Arredobagno Sky 06

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek