SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka wisząca z szufladami Arbi Arredobagno Materia VIP 07 Zobacz większe

Szafka wisząca z szufladami Arbi Arredobagno Materia VIP 07

KOD: 250sdarbiarredobagnomateriavip07

ID: 158626

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno Materia VIP 07

Szafka wisząca z szufladami

Dane techniczne

szer. 120 x wys. 51 x gł. 50 cm
umywalka wys. 1,2 x szer. 120,6 x gł. 50,5 cm
lustro szer. 120 x wys. 61,2 cm

Opis

Materia Vip 07 to szafka podumywalkowa w aksamitnym wykończeniu Bromo Grey dla korpusu i Antique Essence Oak na froncie, w skład której wchodzą:
- Podstawa pod umywalkę
- Blat Bromo Grey Fenix ze zintegrowaną umywalką Kuki
- lustro Bishop FM z profilem Essenza Oak

Wśród propozycji kolekcji ekskluzywne meble łazienkowe typu monoblok, charakteryzujące się innowacyjną dwutonową grą kontrastowych wykończeń pomiędzy rama i przód. Osobliwością tej kolekcji jest dbałość o szczegóły, która przejawia się w szczególnym wykonaniu 45°, które pomaga nadać różnym rozwiązaniom wyrafinowany i elegancki wizerunek. Efekt wizualny jest duży, meble monoblokowe Materia wydają się unosić w powietrzu, dając efekt absolutnej lekkości w połączeniu z wysokimi parametrami w zakresie trwałości i jakości materiałów. Faktury materiałów, niezbędne, ale głębokie, pozwalają podkreślić meble łazienkowe i rozwiązania projektowe, wydobywając kształty, kolory i esencje oraz nadając każdemu pomieszczeniu wyrafinowaną równowagę.

Tagi

Arbi Arredobagno, Materia, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, Szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe z laminatu, Szafki podumykowe z materiałów kompozytowych, Szafki podumywalkowe z drewna konstrukcyjnego, Szafki podumywalkowe Fenix-NTM®, Szafki podumywalkowe naścienne, Pojedyncze szafki podumywalkowe, Szafki podumywalkowe z szufladami

Napisz opinię

Szafka wisząca z szufladami Arbi Arredobagno Materia VIP 07

Szafka wisząca z szufladami Arbi Arredobagno Materia VIP 07

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek