ZESTAW MEBLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno INKA 16 Zobacz większe

Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno INKA 16

KOD: 250sdarbiarredobagnoinka16

ID: 158611

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno INKA 16

Zestaw mebli łazienkowych

Dane techniczne

szer. 120,6 × gł. 37,5/43 cm
umywalka wys. 1,2 × szer. 120,6 × gł. 37,5/ 43 cm
lustro szer. 85 × wys. 73,4 cm

Opis

Inka 16 to kompletne meble łazienkowe z termostrukturyzowanego dębu melaminowego z wykończeniem Cotone z blatem w kolorze Tekno Geacril green vomodoro ze zintegrowaną częściowo wbudowaną umywalką Blip, lustrem Dave, wanną Ester w kolorze Tekno w kolorze zielonym vomodoro. Otwieranie push-pull.

Niekwestionowany bestseller Arbi Inka całkowicie zmienił swoje wykończenia i jest teraz dostępny w dodatkowej wersji, Inka J, która charakteryzuje się zintegrowanym uchwytem. Modne i nowoczesne termostrukturyzowane melaminy odwzorowują fakturę drewna i kamienia, dzięki czemu Inka jest cennym, radosnym atutem, który łączy konkurencyjną cenę z czystą i nowoczesną linią, łatwo dostosowując się do każdej łazienki.

Tagi

Arbi Arredobagno, Inka + Inka J, Zestawy mebli łazienkowych, Meble łazienkowe, zestawy mebli łazienkowych, Zestawy mebli łazienkowych z tworzyw sztucznych, Zestawy mebli łazienkowych Melamina

Napisz opinię

Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno INKA 16

Zestaw mebli łazienkowych Arbi Arredobagno INKA 16

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek