SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka wisząca z szufladami Arbi Arredobagno Sky 05 Zobacz większe

Szafka wisząca z szufladami Arbi Arredobagno Sky 05

KOD: 250sdarbiarredobagnosky05

ID: 158632

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno Sky 05

Szafka wisząca z szufladami

Dane techniczne

W. 140,6 x gł. 50,5 cm (szer. 190 cm z nawisem pręta trzcinowego)
lustro szer. 140 x wys. 73,4 cm

Opis

Sky 05 to szafka podumywalkowa w skład której wchodzą:

lustro TAO z lustrem powiększającym GIMMY 2;
Listwa REED z wiązką Chiaro i profilem Bianco z akcesoriami.

Eksploracja światła, kształtu, wzorów i linii prostych. Kolekcja mebli łazienkowych Sky oferuje eleganckie i minimalistyczne podejście z przemawiającymi funkcjami technologicznymi. Tworzy przestrzenie, w których dobrze się czuje, a design mebli łazienkowych łączy oryginalne materiały i rozwiązania do przechowywania.

Tagi

Arbi Arredobagno, Sky, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, Szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Drewniane szafki podumywalkowe, Szafki podumywalkowe wiszące, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z lustrem, Szafki podumywalkowe ze zintegrowaną umywalką

Napisz opinię

Szafka wisząca z szufladami Arbi Arredobagno Sky 05

Szafka wisząca z szufladami Arbi Arredobagno Sky 05

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek