GANSK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

GANSK

Producent: Gansk

Charakteryzująca się nowoczesnymi i eleganckimi liniami, GANSK jest marką oświetleniową i meblową zaprojektowaną do środowisk wewnętrznych i zewnętrznych. Produkty firmy GANSK są wytwarzane ręcznie, w rygorystycznym procesie zapewniającym ich jakość, i w większości wykonane są z żywicy wzmocnionej włóknem szklanym, innowacyjnego i wysoce odpornego materiału, który w połączeniu ze szlachetnymi materiałami, takimi jak forniry drewniane, marmury, mosiądz itp. , nadaj każdemu produktowi tę wyjątkową tożsamość i możliwość dostosowania do najróżniejszych środowisk dekoracyjnych. Wszechstronność GANSK jest również mocną cechą, pozwalającą każdemu klientowi dostosować swoje elementy do potrzeb dekoracji, zarówno pod względem wykończenia, rozmiaru, a nawet kształtu.

Odpowiedzialny i zaangażowany zespół
Założona w 1989 roku i eskortowana przez zespół 35 wysoce odpowiedzialnych i oddanych profesjonalistów, Albino Miranda, Lda. to firma działająca w branży dekoracyjnej, tworząca i rozwijająca meble i rzeźbę. Począwszy od marki Gestos, firma zadebiutowała na rynku z kompozytem kamiennym opracowanym przez Albino Mirandę z myślą o rzeźbach dekoracyjnych. Wraz z jego postępem przychodzą jednak nowe inwestycje, takie jak adaptacja na unikalne meble, łączenie kamienia z egzotycznym drewnem oraz niestandardowe wykończenia.

W 2009 roku, wraz z koniecznością stawiania pierwszych kroków na rynku międzynarodowym, firma podejmuje nowe wyzwanie, prezentując swoją najnowszą markę mebli z włókna szklanego Karpa, przeznaczonych do wnętrz i na zewnątrz oraz skomponowanych z szerokiej gamy produktów artystycznych, unikalnych i luksusowych.

Było to w 2015 roku, z Karpą skupioną na artystycznych i niepowtarzalnych rozwiązaniach oraz chęci ekspansji na różne rynki, firma wprowadziła na rynek markę GANSK, aby obsłużyć rynki, które szukają czegoś prostszego i bardziej eleganckiego, proponując innowacyjne, nowoczesne i wyrafinowane meble z włókna szklanego.

Albino Miranda, Lda. rozwija się z ambicją osiągnięcia najwyższej jakości we wszystkich swoich produktach i usługach, począwszy od projektowania i projektu, aż po wsparcie techniczne przy budżetowaniu, produkcji, wykańczaniu i dostawie w najróżniejszych obszarach dekoracji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek