SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Gansk Museu Zobacz większe

Lampa stołowa Gansk Museu

KOD: 250sdGC 058

ID: 115086

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentGansk
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Gansk Museu

Lampka nocna LED z włókna szklanego i stali nierdzewnej

Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: GC 058

Dane techniczne

40 x 75 mm ( ø 15,7 x 29,5 cala)

Opis

MUSEU to lampa stołowa z podstawą z żywicy wzmocnionej włóknem szklanym, lakierowana w kolorze brązu na wysoki połysk, konstrukcja ze stali nierdzewnej platerowanej mosiądzem i klosz z plisowanej tkaniny. Lampa LED w stylu vintage 14W.

Tagi

GANSK, Muzeum, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe ze stali nierdzewnej, Metalowe lampy stołowe, Plastikowe lampy stołowe, Lampy stołowe z włókna szklanego (GRP), Lampki nocne, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED

Napisz opinię

Lampa stołowa Gansk Museu

Lampa stołowa Gansk Museu

MUSEU to lampa stołowa z podstawą z żywicy wzmocnionej włóknem szklanym, lakierowana w kolorze brązu o wysokim połysku, pokryta mosiądzem konstrukcja ze stali nierdzewnej i klosz z plisowanej tkaniny. Lampa LED w stylu vintage 14W.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek