SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Gansk Museu Zobacz większe

Lampa podłogowa Gansk Museu

KOD: 250sdGC 059

ID: 113808

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentGansk
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Gansk Museu

Lampa podłogowa LED z włókna szklanego i stali nierdzewnej

Rodzaj: Lampa podłogowa
Kod produktu: GC 059

Dane techniczne

ø 60 x 175 mm (23,6 x 68,9 cala)

Opis

MUSEU to lampa podłogowa na bazie żywicy wzmocnionej włóknem szklanym, lakierowana w kolorze brązu o wysokim połysku, konstrukcja ze stali nierdzewnej platerowanej mosiądzem i klosz z plisowanej tkaniny. Lampa LED w stylu vintage 14W.

Tagi

GANSK, Muzeum, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe ze stali nierdzewnej, Metalowe lampy podłogowe, Plastikowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z włókna szklanego (GRP), Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim, Lampy podłogowe LED

Napisz opinię

Lampa podłogowa Gansk Museu

Lampa podłogowa Gansk Museu

MUSEU to lampa podłogowa z podstawą z żywicy wzmocnionej włóknem szklanym, lakierowana w kolorze brązu o wysokim połysku, pokryta mosiądzem konstrukcja ze stali nierdzewnej i klosz z plisowanej tkaniny. Lampa LED w stylu vintage 14W.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek