SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Gansk Pandora Zobacz większe

Lampa podłogowa Gansk Pandora

KOD: 250sdGC 057

ID: 113654

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentGansk
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Gansk Pandora

Lampa podłogowa LED ze stali nierdzewnej

Rodzaj: Lampa podłogowa
Kod produktu: GC 057

Dane techniczne

ø 60 x 175 mm (23,6 x 68,9 cala)
7 kg (68,9 funta)

Opis

PANDORA to mosiężna lampa podłogowa ze stali nierdzewnej z kloszem z plisowanej tkaniny i lampą LED w stylu vintage 14W.

Tagi

GANSK, Pandora, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe ze stali nierdzewnej, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim, Lampy podłogowe LED

Napisz opinię

Lampa podłogowa Gansk Pandora

Lampa podłogowa Gansk Pandora

PANDORA to pokryta mosiądzem lampa podłogowa ze stali nierdzewnej z kloszem z plisowanej tkaniny i lampą LED w stylu vintage 14W.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek