Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podłoże ogrodowe z włókna szklanego Gansk BOLA Zobacz większe

Podłoże ogrodowe z włókna szklanego Gansk BOLA

KOD: 250sdG3206a

ID: 189558

ProducentGansk

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Gansk BOLA

Podłoże ogrodowe z włókna szklanego

Dane techniczne

140 x 130 x 122 cm (55,1 x 51,2 x 48 cali)
48 kg (105,8 funta)

Opis

BOLA Sofa z żywicy wzmocnionej włóknem szklanym, lakierowana w kolorze białym matowym i tkaniną Solmar ref. Poduszka i poduszki „Dark Smoke”.

Tagi

GANSK, Meble ogrodowe, Łóżka ogrodowe, Łóżka ogrodowe, Łóżka ogrodowe w stylu współczesnym, Łóżka ogrodowe plastikowe, Łóżka ogrodowe z włókna szklanego (GRP), Łóżka ogrodowe okrągłe

Napisz opinię

Podłoże ogrodowe z włókna szklanego Gansk BOLA

Podłoże ogrodowe z włókna szklanego Gansk BOLA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek