SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Gansk Axis Zobacz większe

Lampa podłogowa Gansk Axis

KOD: 250sdGC 062

ID: 112409

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentGansk
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Gansk Axis

Lampa podłogowa LED ze stali nierdzewnej

Rodzaj: Lampa podłogowa
Kod produktu: GC 062

Dane techniczne

ø 80 x 180 mm ( ø 31,5 x 70,9 cala)
6,6 kg (14,6 funta)

Opis

AXIS to pokryta mosiądzem lampa podłogowa ze stali nierdzewnej z kloszem z plisowanej tkaniny i lampą LED w stylu vintage 14W.

Filmy

Tagi

GANSK, Oś, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe ze stali nierdzewnej, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim, Lampy podłogowe LED

Napisz opinię

Lampa podłogowa Gansk Axis

Lampa podłogowa Gansk Axis

AXIS to pokryta mosiądzem lampa podłogowa ze stali nierdzewnej z kloszem z plisowanej tkaniny i lampą LED w stylu vintage 14W.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek