Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski kwadratowy stolik kawowy z włókna szklanego Gansk Victoria Zobacz większe

Niski kwadratowy stolik kawowy z włókna szklanego Gansk Victoria

KOD: 250sdG4026

ID: 189553

ProducentGansk

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Gansk Victoria

Niski kwadratowy stolik kawowy z włókna szklanego

Dane techniczne

90 x 90 x 23 cm (35,4 x 35,4 x 9 cali)
27,5 kg (60,6 funta)

Dostępne również (kod: G4026a):
100 x 90 x 23 cm (39,4 x 35,4 x 9 cali)
30 kg (66,1 funta)

Opis

VICTORIA to kwadratowy stolik ogrodowy z włókna szklanego, lakierowany w kolorze białym matowym (nr ref. 9227). Żelazne nóżki z powłoką galwaniczną i termolakierowaną, kolor szary antracyt.
Dostępny również w wersji prostokątnej.

Tagi

GANSK, Victoria, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe plastikowe, Stoliki kawowe z włókna szklanego (GFK), Stoliki kawowe Square, Stoliki kawowe niskie, Współczesne Style Stoliki ogrodowe, Stoliki boczne z tworzywa sztucznego, Stoliki ogrodowe z włókna szklanego (GRP) Stoliki boczne ogrodowe

Napisz opinię

Niski kwadratowy stolik kawowy z włókna szklanego Gansk Victoria

Niski kwadratowy stolik kawowy z włókna szklanego Gansk Victoria

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek