SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Gansk Pandora Zobacz większe

Lampa stołowa Gansk Pandora

KOD: 250sdGC 056

ID: 117018

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentGansk
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Gansk Pandora

Lampa stołowa LED ze stali nierdzewnej

Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: GC 056

Dane techniczne

40 x 75 mm ( ø 15,7 x 29,5 cala)

Opis

PANDORA to mosiężna lampa stołowa ze stali nierdzewnej z kloszem z plisowanej tkaniny i lampą LED w stylu vintage 14W.

Tagi

GANSK, Pandora, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Lampy stołowe ze stali nierdzewnej, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED

Napisz opinię

Lampa stołowa Gansk Pandora

Lampa stołowa Gansk Pandora

PANDORA to pokryta mosiądzem lampa stołowa ze stali nierdzewnej z kloszem z plisowanej tkaniny i lampą LED w stylu vintage 14W.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek