ARTEC3 STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

ARTEC3 STUDIO

Produkty projektanta: Artec3 Studio

artec3 to niezależna praktyka projektowania oświetlenia z siedzibą w Barcelonie, zajmująca się opracowywaniem wysokiej jakości projektów oświetlenia architektonicznego i produktów wzornictwa przemysłowego. Od 1998 roku zespół kreatywny studia obsługuje klientów na całym świecie.
Projektowanie oświetlenia
Proces projektowania oświetlenia architektonicznego w Artec3 kieruje się jednym motywem: wykorzystaniem światła jako materiału. Współpracując w ścisłej współpracy z architektami i innymi konsultantami na wszystkich etapach procesu projektowego - projekt koncepcyjny, projekt schematyczny, projekt techniczny, nadzór budowlany i budowlany - tworzymy nowe sposoby postrzegania i doświadczania przestrzeni architektoniczno-urbanistycznej poprzez zastosowanie projektu oświetlenia łączącego efektywność energetyczna, najnowsza technologia i interakcja ze światłem dziennym.
Często projekt oświetlenia architektonicznego wymaga specjalnego produktu do bezproblemowej integracji z architekturą. W takich przypadkach opracowujemy oprawy na zamówienie, aby urzeczywistnić koncepcję oświetlenia.
Światło budzi i przekazuje emocje. Wykorzystując najnowsze technologie tworzymy instalacje artystyczne promujące i eksplorujące interakcje światła, ludzi, dźwięku i przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek