SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie szynowe iGuzzini Low Voltage Track Zobacz większe

Oświetlenie szynowe iGuzzini Low Voltage Track

KOD: 250sdiguzzinilowvoltagetrack

ID: 118968

Rodzaj lampyOświetlenie szynowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArtec3 Studio
ProducentiGuzzini
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
iGuzzini Low Voltage Track

Wytłaczany aluminiowy tor-Light

Projektant: Artec3 Studio
Rodzaj: Oświetlenie szynowe

Dane techniczne

dł: mm 500
dł: mm 1000
dł: mm 2000
dł: mm 3000

Opis

• Szyna niskonapięciowa (48 V).
• Wersje do montażu powierzchniowego i bezramkowego w sufitach podwieszanych (Minimal).
• Gotowe do mechanicznego montażu zatrzaskowego i szybkiego połączenia za pomocą adapterów.
• Dostępna jest osłona równo z szyną, aby zakryć przestrzenie bez reflektorów.
• Złącza przyłączeniowe, akcesoria montażowe i zasilacze są dostępne z osobnymi numerami kodowymi.

Artec3 Studio

Artec3 Studio - zdjęcie projektantaartec3 to niezależna praktyka projektowania oświetlenia z siedzibą w Barcelonie, której celem jest opracowywanie wysokiej jakości projektów oświetlenia architektonicznego i produktów wzornictwa przemysłowego. Od 1998 roku zespół kreatywny studia świadczy usługi dla klientów na całym świecie.
Projektowanie oświetlenia
Proces projektowania oświetlenia architektonicznego w artec3 wynika z jednej motywacji: wykorzystania światła jako materiału. Współpracując w ścisłej współpracy z architektami i innymi konsultantami na wszystkich etapach procesu projektowego — projekt koncepcyjny, projekt schematyczny, projekt techniczny, budowa i nadzór budowlany — tworzymy nowe sposoby postrzegania i doświadczania przestrzeni architektonicznej i miejskiej poprzez wykorzystanie projektu oświetlenia które łączy w sobie efektywność energetyczną, najnowszą technologię i interakcję ze światłem dziennym.
Często projekt oświetlenia architektonicznego wymaga specjalnego produktu do bezproblemowej integracji z architekturą. W takich przypadkach opracowujemy oprawy na zamówienie, aby urzeczywistnić koncepcję oświetlenia.
Światło zarówno wywołuje, jak i przekazuje emocje. Korzystając z najnowocześniejszych technologii, tworzymy instalacje artystyczne, które promują i badają interakcje światła, ludzi, dźwięku i przestrzeni.

Filmy

Tagi

iGuzzini, Artec3 Studio, Tor niskiego napięcia, Oświetlenie wewnętrzne, Światła do torów, Track-Światło, Track-Lights w stylu współczesnym, Aluminiowe światła szynowe, Metalowe oświetlenie szynowe, Wytłaczane aluminiowe oświetlenie szynowe, Wpuszczane światła szynowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Oświetlenie szynowe iGuzzini Low Voltage Track

Oświetlenie szynowe iGuzzini Low Voltage Track

• Szyna niskonapięciowa (48 V). • Wersje do montażu natynkowego i bezramkowego w sufitach podwieszanych (minimalne). • Gotowe do mechanicznego montażu zatrzaskowego i szybkiego połączenia za pomocą adapterów. • Dostępna jest osłona równo z szyną, aby zakryć przestrzenie bez reflektorów. • Połączenia przyłączeniowe, akcesoria montażowe i zasilacze są dostępne z osobnymi numerami kodowymi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek