SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie fasad iGuzzini Palco Inout Framer Zobacz większe

Oświetlenie fasad iGuzzini Palco Inout Framer

KOD: 250sdiguzzinipalcoinoutframer

ID: 127656

Rodzaj lampyOświetlenie fasad
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantArtec3 Studio
ProducentiGuzzini
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

iGuzzini Palco Inout

Regulowany aluminiowy reflektor zewnętrzny LED

Projektant: Artec3 Studio
Rodzaj: Oświetlenie fasad

Dane techniczne

ø 30/116/153 mm

Opis

Dzięki Palco InOut rozszerzyliśmy naszą ofertę wewnętrznych projektorów Palco i profesjonalnych filtrów również na zewnątrz. Te profesjonalne projektory do oświetlenia architektonicznego, wyposażone w sześć różnych średnic, począwszy od zaledwie 30 mm, oferują szereg niezrównanych rozwiązań o strumieniu światła do 8000 lumenów. Innowacyjna technologia optyczna Opti Beam ze specjalnymi soczewkami i refraktorami zapewnia połączenie komfortu, mocy i wyraźnej, ostrej wiązki światła. Dostępna jest szeroka gama optyki, w tym spot, medium, flood i wide flood; stożki i profilery. Akcesoria optyczne i profesjonalna fotometria również dostosowują przepływ światła do specyficznych wymagań aplikacji, a wysoka jakość kolorów jest gwarantowana dzięki trzem temperaturom barwowym. Minimalistyczny design i optymalna wydajność sprawiają, że ta oprawa jest idealna do instalacji w kontekście architektonicznym, hotelarskim i mieszkalnym

• Rozmiary: ø30/116/153 mm
Oprawa typu Floodlight przeznaczona do użytku ze źródłami światła LED.
• Montaż na podłodze, ścianie i maszcie.
• Składa się z przedziału optycznego i paska podstawy z odlewanego ciśnieniowo aluminium i przezroczystego hartowanego bezpiecznego szkła sodowo-wapniowego.
• Regulowany przedział optyczny w płaszczyźnie poziomej (+90°/-50° ).
• Skala z podziałką i mechaniczna blokada celowania.
• Podwójny dławik kablowy ze stali nierdzewnej A2 wraz z kablem zasilania wyjściowego.
• Wbudowany zasilacz DALI.
• Klasa izolacji II.
• IP66 / IK07.
• Wszystkie zewnętrzne śruby są ze stali nierdzewnej A2.

Artec3 Studio

Artec3 Studio - zdjęcie projektantaartec3 to niezależna praktyka projektowania oświetlenia z siedzibą w Barcelonie, której celem jest opracowywanie wysokiej jakości projektów oświetlenia architektonicznego i produktów wzornictwa przemysłowego. Od 1998 roku zespół kreatywny studia świadczy usługi dla klientów na całym świecie.
Projektowanie oświetlenia
Proces projektowania oświetlenia architektonicznego w artec3 wynika z jednej motywacji: wykorzystania światła jako materiału. Współpracując w ścisłej współpracy z architektami i innymi konsultantami na wszystkich etapach procesu projektowego — projekt koncepcyjny, projekt schematyczny, projekt techniczny, budowa i nadzór budowlany — tworzymy nowe sposoby postrzegania i doświadczania przestrzeni architektonicznej i miejskiej poprzez wykorzystanie projektu oświetlenia które łączy w sobie efektywność energetyczną, najnowszą technologię i interakcję ze światłem dziennym.
Często projekt oświetlenia architektonicznego wymaga specjalnego produktu do bezproblemowej integracji z architekturą. W takich przypadkach opracowujemy oprawy na zamówienie, aby urzeczywistnić koncepcję oświetlenia.
Światło zarówno wywołuje, jak i przekazuje emocje. Korzystając z najnowocześniejszych technologii, tworzymy instalacje artystyczne, które promują i badają interakcje światła, ludzi, dźwięku i przestrzeni.

Filmy

Tagi

iGuzzini, Artec3 Studio, Palco InOut, Oświetlenie zewnętrzne, Reflektory zewnętrzne, Reflektor zewnętrzny, Reflektory zewnętrzne aluminiowe, Reflektory zewnętrzne metalowe, Reflektory zewnętrzne z odlewanego ciśnieniowo aluminium; Reflektory zewnętrzne LED, Regulowane reflektory zewnętrzne, Reflektory zewnętrzne naścienne, Oświetlenie Walkover Reflektory zewnętrzne

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Oświetlenie fasad iGuzzini Palco Inout Framer

Oświetlenie fasad iGuzzini Palco Inout Framer

Dzięki Palco InOut rozszerzyliśmy naszą ofertę wewnętrznych projektorów Palco i pro­:filerów również na zewnątrz. Te profesjonalne projektory do oświetlenia architektonicznego, wyposażone w sześć różnych średnic, począwszy od zaledwie 30 mm, oferują szereg niezrównanych rozwiązań o strumieniu światła do 8000 lumenów. Innowacyjna technologia optyczna Opti Beam ze specjalnymi soczewkami i refraktorami zapewnia połączenie komfortu, mocy i wyraźnej, ostrej wiązki światła. Dostępna jest szeroka gama optyki, w tym punktowa, średnia, zalewowa i szeroka: stożki i profilery. Akcesoria optyczne i profesjonalna fotometria również dostosowują przepływ światła do specyficznych wymagań aplikacji, a wysoką jakość kolorów gwarantują trzy temperatury barwowe. Minimalistyczny design i optymalna wydajność sprawiają, że oprawa ta idealnie nadaje się do instalacji w kontekście architektonicznym, hotelarskim i mieszkalnym • Rozmiary: ø30/116/153 mm Oprawa typu Floodlight przeznaczona do użytku ze źródłami światła LED. • Podłogowa, ścienna i montażu na słupie. • Składa się z przedziału optycznego i paska podstawy z odlewanego ciśnieniowo aluminium i przezroczystego hartowanego szkła sodowo-wapniowego. • Regulowany przedział optyczny w płaszczyźnie poziomej (+90°/-50°). • Skala z podziałką i mechaniczna blokada celowania. • Podwójny dławik kablowy ze stali nierdzewnej A2 wraz z kablem zasilania wyjściowego. • Wbudowany zasilacz DALI. • Klasa izolacji II. • IP66 / IK07. • Wszystkie zastosowane śruby zewnętrzne są ze stali nierdzewnej A2.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek