SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Low Voltage Zobacz większe

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Low Voltage

KOD: 250sdiguzzinipalcolowvoltage

ID: 118964

Rodzaj lampyOświetlenie szynowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArtec3 Studio
ProducentiGuzzini
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

iGuzzini Palco Low Voltage

Świetlówka z odlewanego ciśnieniowo aluminium LED

Projektant: Artec3 Studio
Rodzaj: Oświetlenie szynowe

Dane techniczne

ø 19/37/51/62/86 mm

Opis

Dzięki Palco Low Voltage zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą kolekcję mikrowymiarowych projektorów i profilerów Palco, opracowując rozwiązania o średnicach 51 mm, 35 mm i 19 mm oraz zasilaniu niskim napięciem. Technologia optyczna Opti Beam wytwarza dobrze zdefiniowaną wiązkę bez efektu podwójnego pierścienia i zapewnia niezwykły poziom komfortu wizualnego. Dostępne są projektory z rozsyłem punktowym, średnim i powodziowym oraz wieloma stożkami, a także Wall Washer do doskonałego rozsyłu pionowego i profilery do tworzenia geometrycznych kształtów światła z ostrymi, precyzyjnymi konturami. Można zamontować do dwóch akcesoriów jednocześnie, aby dostosować i skierować wiązkę światła, a funkcja podwójnego obrotu umożliwia przechylanie o +/- 90° i obrót o 355°. Instalacja pojedyncza lub grupowa ze zoptymalizowanym odstępem i listwą do montażu na ścianie. Idealny do instalacji w muzeach, sklepach, hotelarstwie i mieszkaniu.

Rozmiary: ø 19/37/51/62/86 mm
• Instalacja na szynie niskiego napięcia (48V).
• Zminiaturyzowane naświetlacze z wbudowanym konwerterem DC/DC ukrytym w adapterze.
• Połączenie adapter-track z systemem szybkiego montażu zatrzaskowego.
• Korpus reflektora z odlewanego ciśnieniowo aluminium.
• Soczewki optyczne High Definition z tworzywa termoplastycznego materiał.
 • Wysoki komfort wizualny.
• Kąt 90° w płaszczyźnie poziomej i obrót 360° wokół osi pionowej.
• Dioda CoB LED o wysokim wskaźniku wydajności barwnej.
• Kompatybilny z akcesorium Beacon dla Tor 48V.

Artec3 Studio

Artec3 Studio - zdjęcie projektantaartec3 to niezależna praktyka projektowania oświetlenia z siedzibą w Barcelonie, której celem jest opracowywanie wysokiej jakości projektów oświetlenia architektonicznego i produktów wzornictwa przemysłowego. Od 1998 roku zespół kreatywny studia świadczy usługi dla klientów na całym świecie.
Projektowanie oświetlenia
Proces projektowania oświetlenia architektonicznego w artec3 wynika z jednej motywacji: wykorzystania światła jako materiału. Współpracując w ścisłej współpracy z architektami i innymi konsultantami na wszystkich etapach procesu projektowego — projekt koncepcyjny, projekt schematyczny, projekt techniczny, budowa i nadzór budowlany — tworzymy nowe sposoby postrzegania i doświadczania przestrzeni architektonicznej i miejskiej poprzez wykorzystanie projektu oświetlenia które łączy w sobie efektywność energetyczną, najnowszą technologię i interakcję ze światłem dziennym.
Często projekt oświetlenia architektonicznego wymaga specjalnego produktu do bezproblemowej integracji z architekturą. W takich przypadkach opracowujemy oprawy na zamówienie, aby urzeczywistnić koncepcję oświetlenia.
Światło zarówno wywołuje, jak i przekazuje emocje. Korzystając z najnowocześniejszych technologii, tworzymy instalacje artystyczne, które promują i badają interakcje światła, ludzi, dźwięku i przestrzeni.

Filmy

Tagi

iGuzzini, Artec3 Studio, Palco niskie napięcie, Oświetlenie wewnętrzne, Światła do torów, Track-Światło, Track-Lights w stylu współczesnym, Aluminiowe światła szynowe, Metalowe oświetlenie szynowe, Oświetlenie szynowe z odlewu aluminiowego, Oświetlenie szynowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Low Voltage

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Low Voltage

Dzięki Palco Low Voltage zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą kolekcję mikrowymiarowych projektorów i profilerów Palco, opracowując rozwiązania o średnicach 51 mm, 35 mm i 19 mm oraz zasilaniu niskim napięciem. Technologia optyczna Opti Beam wytwarza dobrze zdefiniowaną wiązkę bez efektu podwójnego pierścienia i zapewnia niezwykły poziom komfortu wizualnego. Dostępne są projektory z rozsyłem punktowym, średnim i powodziowym oraz wieloma stożkami, a także Wall Washer zapewniający doskonały rozsył pionowy oraz profilery do tworzenia geometrycznych kształtów światła z ostrymi, precyzyjnymi konturami. Można zamontować do dwóch akcesoriów jednocześnie, aby dostosować i skierować wiązkę światła, a funkcja podwójnego obrotu umożliwia przechylanie o +/- 90° i obrót o 355°. Instalacja pojedyncza lub grupowa ze zoptymalizowanym odstępem i listwą do montażu na ścianie. Idealny do instalacji w muzeach, sklepach, hotelarstwie i mieszkaniu. Rozmiary: ø 19/37/51/62/86 mm • Instalacja na szynie niskiego napięcia (48V). • Zminiaturyzowane naświetlacze z wbudowanym w przetworniku DC/DC ukrytym w adapterze. • Połączenie adapter-track z systemem szybkiego mocowania na zatrzask. • Korpus reflektora z odlewanego ciśnieniowo aluminium. • Soczewki optyczne High Definition z materiału termoplastycznego. • Wysoki komfort wizualny. • Kąt 90° w płaszczyźnie poziomej i obrót 360° wokół osi pionowej. • Dioda CoB LED o wysokim wskaźniku wydajności kolorów. • Kompatybilny z akcesorium Beacon do szyny 48V.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek