SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Wall Washer Zobacz większe

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Wall Washer

KOD: 250sdiguzzinipalcowallwasher

ID: 118936

Rodzaj lampyOświetlenie szynowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArtec3 Studio
ProducentiGuzzini
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

iGuzzini Palco

Podkładka ścienna z odlewu aluminiowego LED

Projektant: Artec3 Studio
Rodzaj: Oświetlenie szynowe

Dane techniczne

ø 86/102/122/142 mm

Opis

Palco to regulowany reflektor z adapterem do montażu na szynie napięcia sieciowego. Lampa wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium, ponieważ jest to bardzo wytrzymały materiał, który wytrzymuje wysokie temperatury. Podwójna regulacja reflektora umożliwia obrót o 360° wokół osi pionowej i przechylenie o 90° względem płaszczyzny poziomej. Mechaniczne nakierowanie reflektora blokuje zarówno obrót wokół osi pionowej, jak i przechylanie względem płaszczyzny poziomej.
• Rozmiary: ø86/102/122/142 mm
• Instalacja na szynie trójfazowej.
)• Wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium i materiału termoplastycznego.
• Nachylenie 90° w płaszczyźnie poziomej i obrót 360° wokół osi pionowej, z mechaniczną blokadą celowania.
• W komplecie z asymetryczną osłoną ścienną zapewniającą jednolity efekt rozmycia ścian od góry do dołu.
• Odbłyśniki z czystego, lustrzanego aluminium ze specjalnym fasetowaniem, które poprawia rozkład wiązki światła
• Pasywne rozpraszanie ciepła.

Artec3 Studio

Artec3 Studio - zdjęcie projektantaartec3 to niezależna praktyka projektowania oświetlenia z siedzibą w Barcelonie, której celem jest opracowywanie wysokiej jakości projektów oświetlenia architektonicznego i produktów wzornictwa przemysłowego. Od 1998 roku zespół kreatywny studia świadczy usługi dla klientów na całym świecie.
Projektowanie oświetlenia
Proces projektowania oświetlenia architektonicznego w artec3 wynika z jednej motywacji: wykorzystania światła jako materiału. Współpracując w ścisłej współpracy z architektami i innymi konsultantami na wszystkich etapach procesu projektowego — projekt koncepcyjny, projekt schematyczny, projekt techniczny, budowa i nadzór budowlany — tworzymy nowe sposoby postrzegania i doświadczania przestrzeni architektonicznej i miejskiej poprzez wykorzystanie projektu oświetlenia które łączy w sobie efektywność energetyczną, najnowszą technologię i interakcję ze światłem dziennym.
Często projekt oświetlenia architektonicznego wymaga specjalnego produktu do bezproblemowej integracji z architekturą. W takich przypadkach opracowujemy oprawy na zamówienie, aby urzeczywistnić koncepcję oświetlenia.
Światło zarówno wywołuje, jak i przekazuje emocje. Korzystając z najnowocześniejszych technologii, tworzymy instalacje artystyczne, które promują i badają interakcje światła, ludzi, dźwięku i przestrzeni.

Filmy

Tagi

iGuzzini, Artec3 Studio, Palco, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, Światła do torów, reflektor, Track-Światło, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory aluminiowe, Reflektory metalowe, Reflektory z odlewu aluminiowego, Reflektory LED, Reflektory regulowane, Reflektory ze ściemniaczem, Podkładka ścian wewnętrznych, Track-Lights w stylu współczesnym, Aluminiowe światła szynowe, Metalowe oświetlenie szynowe, Oświetlenie szynowe z odlewu aluminiowego, Oświetlenie szynowe LED, Track-Lights ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Wall Washer

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Wall Washer

Palco to regulowany reflektor z adapterem do montażu na szynie napięcia sieciowego. Lampa wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium, ponieważ jest to bardzo wytrzymały materiał, który wytrzymuje wysokie temperatury. Podwójna regulacja reflektora umożliwia obrót o 360° wokół osi pionowej i przechylenie o 90° względem płaszczyzny poziomej. Mechaniczne nakierowywanie reflektora blokuje zarówno obrót wokół osi pionowej, jak i przechylanie względem płaszczyzny poziomej. • Rozmiary: ø86/102/122/142 mm • Montaż na szynie trójfazowej. • Wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium i materiału termoplastycznego. • Nachylenie 90° w płaszczyźnie poziomej i obrót 360° wokół osi pionowej, z mechaniczną blokadą celowania. • W komplecie z asymetrycznym ekranem ściennym zapewniającym równomierny efekt rozmycia ścian od góry do dołu. • Odbłyśniki z czystego, lustrzanego aluminium ze specjalnym fasetowaniem, które poprawia rozkład wiązki światła (Opti Beam). • Pasywne rozpraszanie ciepła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek