SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Low Voltage With Rod Zobacz większe

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Low Voltage With Rod

KOD: 250sdiguzzinipalcolowvoltagewithrod

ID: 118915

Rodzaj lampyOświetlenie szynowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArtec3 Studio
ProducentiGuzzini
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

iGuzzini Palco Low Voltage

Świetlówka z odlewanego ciśnieniowo aluminium LED

Projektant: Artec3 Studio
Rodzaj: Oświetlenie szynowe

Dane techniczne

ø 19/37 mm

Opis

Dzięki Palco Low Voltage zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą kolekcję mikrowymiarowych projektorów i profilerów Palco, opracowując rozwiązania o średnicach 51 mm, 35 mm i 19 mm oraz zasilaniu niskim napięciem. Technologia optyczna Opti Beam wytwarza dobrze zdefiniowaną wiązkę bez efektu podwójnego pierścienia i zapewnia niezwykły poziom komfortu wizualnego. Dostępne są projektory z rozsyłem punktowym, średnim i powodziowym oraz wieloma stożkami, a także Wall Washer do doskonałego rozsyłu pionowego i profilery do tworzenia geometrycznych kształtów światła z ostrymi, precyzyjnymi konturami. Można zamontować do dwóch akcesoriów jednocześnie, aby dostosować i skierować wiązkę światła, a funkcja podwójnego obrotu oferuje +/- 90° przechylanie i 355° obrót. Instalacja pojedyncza lub grupowa z optymalnym odstępem i listwą do montażu na ścianie. Idealny do instalacji w muzeach, sklepach, hotelarstwie i mieszkaniu.

Rozmiary: ø 19/37 mm
• Instalacja na szynie niskiego napięcia (48V).
• Zminiaturyzowane reflektory z DC/DC konwerter wbudowany w adapter.
• Połączenie adapter-tor z systemem szybkiego mocowania zatrzaskowego.
• Korpus reflektora z odlewanego ciśnieniowo aluminium.
• Soczewki optyczne o wysokiej rozdzielczości z materiału termoplastycznego.
• Wysoki komfort wizualny.
• Kąt 90° w płaszczyźnie poziomej i obrót o 180° wokół osi pionowej.
• LED CoB o wysokim wskaźniku wydajności koloru.

Artec3 Studio

Artec3 Studio - zdjęcie projektantaartec3 to niezależna praktyka projektowania oświetlenia z siedzibą w Barcelonie, której celem jest opracowywanie wysokiej jakości projektów oświetlenia architektonicznego i produktów wzornictwa przemysłowego. Od 1998 roku zespół kreatywny studia świadczy usługi dla klientów na całym świecie.
Projektowanie oświetlenia
Proces projektowania oświetlenia architektonicznego w artec3 wynika z jednej motywacji: wykorzystania światła jako materiału. Współpracując w ścisłej współpracy z architektami i innymi konsultantami na wszystkich etapach procesu projektowego — projekt koncepcyjny, projekt schematyczny, projekt techniczny, budowa i nadzór budowlany — tworzymy nowe sposoby postrzegania i doświadczania przestrzeni architektonicznej i miejskiej poprzez wykorzystanie projektu oświetlenia które łączy w sobie efektywność energetyczną, najnowszą technologię i interakcję ze światłem dziennym.
Często projekt oświetlenia architektonicznego wymaga specjalnego produktu do bezproblemowej integracji z architekturą. W takich przypadkach opracowujemy oprawy na zamówienie, aby urzeczywistnić koncepcję oświetlenia.
Światło zarówno wywołuje, jak i przekazuje emocje. Korzystając z najnowocześniejszych technologii, tworzymy instalacje artystyczne, które promują i badają interakcje światła, ludzi, dźwięku i przestrzeni.

Filmy

Tagi

iGuzzini, Artec3 Studio, Palco niskie napięcie, Oświetlenie wewnętrzne, Światła do torów, Track-Światło, Track-Lights w stylu współczesnym, Aluminiowe światła szynowe, Metalowe oświetlenie szynowe, Oświetlenie szynowe z odlewu aluminiowego, Oświetlenie szynowe LED, Track-Lights ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Low Voltage With Rod

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Low Voltage With Rod

Dzięki Palco Low Voltage zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą kolekcję mikrowymiarowych projektorów i profilerów Palco, opracowując rozwiązania o średnicach 51 mm, 35 mm i 19 mm oraz zasilaniu niskim napięciem. Technologia optyczna Opti Beam wytwarza dobrze zdefiniowaną wiązkę bez efektu podwójnego pierścienia i zapewnia niezwykły komfort wizualny. Dostępne są projektory z rozsyłem punktowym, średnim i powodziowym oraz wieloma stożkami, a także Wall Washer do doskonałego rozsyłu pionowego i profilery do tworzenia geometrycznych kształtów światła z ostrymi, precyzyjnymi konturami. Można zamontować do dwóch akcesoriów jednocześnie, aby dostosować i skierować wiązkę światła, a funkcja podwójnego obrotu oferuje +/- 90 stopni: przechylanie i 355 stopni: obrót. Instalacja pojedyncza lub grupowa ze zoptymalizowanym odstępem i listwą do montażu na ścianie. Idealny do instalacji w muzeach, sklepach, hotelarstwie i mieszkaniu. Rozmiary: ø 19/37 mm • Instalacja na szynie niskiego napięcia (48V). • Zminiaturyzowane reflektory z wbudowanym przetwornikiem DC/DC do adaptera. • Połączenie szyny adaptera z systemem szybkiego mocowania zatrzaskowego. • Korpus reflektora z odlewanego ciśnieniowo aluminium. • Soczewki optyczne o wysokiej rozdzielczości z tworzywa termoplastycznego. • Wysoki komfort widzenia . • Kąt 90° w płaszczyźnie poziomej i obrót o 180° wokół osi pionowej. • Diody LED CoB o wysokim wskaźniku wydajności kolorów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek