SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Framer Zobacz większe

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Framer

KOD: 250sdiguzzinipalcoframer

ID: 118970

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyOświetlenie szynowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArtec3 Studio
ProducentiGuzzini
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

iGuzzini Palco

Świetlówka z odlewanego ciśnieniowo aluminium LED

Projektant: Artec3 Studio
Rodzaj: Oświetlenie szynowe
Rok produkcji: 2017

Dane techniczne

ø 37/ ø 99/ ø 115 mm

Opis

Palco to regulowany reflektor z adapterem do montażu na szynie napięcia sieciowego. Lampa wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium, ponieważ jest to bardzo wytrzymały materiał, który wytrzymuje wysokie temperatury. Podwójna regulacja reflektora umożliwia obrót o 360° wokół osi pionowej i przechylenie o 90° względem płaszczyzny poziomej. Mechaniczne nakierowanie reflektora blokuje zarówno obrót wokół osi pionowej, jak i przechylanie względem płaszczyzny poziomej.

• Rozmiary: ø 37/ø 99/ ø 115 mm
• Instalacja na trójfazowym tor.
• Wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium.
• Nachylenie +10° - 90° w płaszczyźnie poziomej i obrót 360° wokół osi pionowej, z mechaniczną blokadą celowania.
• Profiler ma ø 30 - ø 40 mm metalowe gobo i metalowe klapki do kształtowania i regulacji kształtu wiązki światła.
• Wszystkie operacje celowania, ogniskowania i rutynowej konserwacji można wykonywać bez użycia narzędzi.
• Możliwość zamówienia jako akcesoria zestaw przesłon do emisji okrągłych wiązek światła o wymiarach 8 mm i 40 mm, kolorowe filtry, niestandardowe gobo wykonane z metalu ciętego chemicznie lub mikrolaserem oraz szkiełka o wymiarach 24x36 mm.

Artec3 Studio

Artec3 Studio - zdjęcie projektantaartec3 to niezależna praktyka projektowania oświetlenia z siedzibą w Barcelonie, której celem jest opracowywanie wysokiej jakości projektów oświetlenia architektonicznego i produktów wzornictwa przemysłowego. Od 1998 roku zespół kreatywny studia świadczy usługi dla klientów na całym świecie.
Projektowanie oświetlenia
Proces projektowania oświetlenia architektonicznego w artec3 wynika z jednej motywacji: wykorzystania światła jako materiału. Współpracując w ścisłej współpracy z architektami i innymi konsultantami na wszystkich etapach procesu projektowego — projekt koncepcyjny, projekt schematyczny, projekt techniczny, budowa i nadzór budowlany — tworzymy nowe sposoby postrzegania i doświadczania przestrzeni architektonicznej i miejskiej poprzez wykorzystanie projektu oświetlenia które łączy w sobie efektywność energetyczną, najnowszą technologię i interakcję ze światłem dziennym.
Często projekt oświetlenia architektonicznego wymaga specjalnego produktu do bezproblemowej integracji z architekturą. W takich przypadkach opracowujemy oprawy na zamówienie, aby urzeczywistnić koncepcję oświetlenia.
Światło zarówno wywołuje, jak i przekazuje emocje. Korzystając z najnowocześniejszych technologii, tworzymy instalacje artystyczne, które promują i badają interakcje światła, ludzi, dźwięku i przestrzeni.

Filmy

Tagi

iGuzzini, Artec3 Studio, Palco, Oświetlenie wewnętrzne, Światła do torów, Track-Światło, Track-Lights w stylu współczesnym, Aluminiowe światła szynowe, Metalowe oświetlenie szynowe, Oświetlenie szynowe z odlewu aluminiowego, Oświetlenie szynowe LED, Track-Lights ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Framer

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Framer

Palco to regulowany reflektor z adapterem do montażu na szynie napięcia sieciowego. Lampa wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium, ponieważ jest to bardzo wytrzymały materiał, który wytrzymuje wysokie temperatury. Podwójna regulacja reflektora umożliwia obrót o 360° wokół osi pionowej i przechylenie o 90° względem płaszczyzny poziomej. Mechaniczne nakierowywanie reflektora blokuje zarówno obrót wokół osi pionowej, jak i przechylanie względem płaszczyzny poziomej. • Rozmiary: ø 37/ø 99/ ø 115 mm • Montaż na szynie trójfazowej. • Wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium. • Nachylenie +10° - 90° w płaszczyźnie poziomej i obrót 360° wokół osi pionowej, z mechaniczną blokadą celowania. • Profiler posiada ø 30 - ø Metalowe gobo 40 mm i metalowe klapki do kształtowania i regulacji kształtu wiązki światła. • Wszystkie czynności związane z celowaniem, ogniskowaniem i rutynową konserwacją można wykonywać bez użycia narzędzi. • Możliwość zamówienia jako akcesoriów kompletu przesłony do emisji okrągłych wiązek światła o wymiarach 8 mm i 40 mm, kolorowe filtry, niestandardowe gobo wykonane z metalu ciętego chemicznie lub mikrolaserem oraz szkiełka o wymiarach 24x36 mm.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek