SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Low Voltage Palco Beamer Low Voltage Zobacz większe

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Low Voltage Palco Beamer Low Voltage

KOD: 250sdiguzzinipalcolowvoltagepalcobeamerlowvoltage

ID: 118943

Rodzaj lampyOświetlenie szynowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArtec3 Studio
ProducentiGuzzini
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

iGuzzini Palco Low Voltage

Świetlówka z odlewanego ciśnieniowo aluminium LED

Projektant: Artec3 Studio
Rodzaj: Oświetlenie szynowe

Dane techniczne

ø 19

Opis

Dzięki Palco Low Voltage zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą kolekcję mikrowymiarowych projektorów i profilerów Palco, opracowując rozwiązania o średnicach 51 mm, 35 mm i 19 mm oraz zasilaniu niskim napięciem. Technologia optyczna Opti Beam wytwarza dobrze zdefiniowaną wiązkę bez efektu podwójnego pierścienia i zapewnia niezwykły komfort wizualny. Dostępne są projektory z rozsyłem punktowym, średnim i powodziowym oraz wieloma stożkami, a także Wall Washer do doskonałego rozsyłu pionowego i profilery do tworzenia geometrycznych kształtów światła z ostrymi, precyzyjnymi konturami. Można zamontować do dwóch akcesoriów jednocześnie, aby dostosować i skierować wiązkę światła, a funkcja podwójnego obrotu umożliwia przechylanie o +/- 90° i obrót o 355°. Instalacja pojedyncza lub grupowa z optymalnym odstępem i listwą do montażu na ścianie. Idealny do instalacji w muzeach, sklepach, hotelarstwie i mieszkaniu.

• Instalacja na szynie niskiego napięcia (48V).
• Zminiaturyzowane projektory ze zintegrowanym konwerterem DC/DC zintegrowanym w adapterze.
• Adapter - połączenie szynowe z systemem szybkiego zwalniania.
• Korpus z odlewanego ciśnieniowo aluminium.
• Soczewki optyczne o wysokiej rozdzielczości z tworzywa termoplastycznego.
• możliwość ręcznej regulacji wiązki światła od 10° do 65° z czarnym anodowanym aluminiowym pierścieniem. Układ optyczny w połączeniu z możliwością ręcznej regulacji pozwala na uzyskanie dobrze zdefiniowanego oświetlenia punktowego.
• Wysoki komfort widzenia.
• Nachylenie 90° w płaszczyźnie poziomej oraz obrót 355 wokół osi pionowej.
• Dioda CoB LED o wysokim współczynniku oddawania barw.

Artec3 Studio

Artec3 Studio - zdjęcie projektantaartec3 to niezależna praktyka projektowania oświetlenia z siedzibą w Barcelonie, której celem jest opracowywanie wysokiej jakości projektów oświetlenia architektonicznego i produktów wzornictwa przemysłowego. Od 1998 roku zespół kreatywny studia świadczy usługi dla klientów na całym świecie.
Projektowanie oświetlenia
Proces projektowania oświetlenia architektonicznego w artec3 wynika z jednej motywacji: wykorzystania światła jako materiału. Współpracując w ścisłej współpracy z architektami i innymi konsultantami na wszystkich etapach procesu projektowego — projekt koncepcyjny, projekt schematyczny, projekt techniczny, budowa i nadzór budowlany — tworzymy nowe sposoby postrzegania i doświadczania przestrzeni architektonicznej i miejskiej poprzez wykorzystanie projektu oświetlenia które łączy w sobie efektywność energetyczną, najnowszą technologię i interakcję ze światłem dziennym.
Często projekt oświetlenia architektonicznego wymaga specjalnego produktu do bezproblemowej integracji z architekturą. W takich przypadkach opracowujemy oprawy na zamówienie, aby urzeczywistnić koncepcję oświetlenia.
Światło zarówno wywołuje, jak i przekazuje emocje. Korzystając z najnowocześniejszych technologii, tworzymy instalacje artystyczne, które promują i badają interakcje światła, ludzi, dźwięku i przestrzeni.

Filmy

Tagi

iGuzzini, Artec3 Studio, Palco niskie napięcie, Oświetlenie wewnętrzne, Światła do torów, Track-Światło, Track-Lights w stylu współczesnym, Aluminiowe światła szynowe, Metalowe oświetlenie szynowe, Oświetlenie szynowe z odlewu aluminiowego, Oświetlenie szynowe LED, Track-Lights ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Low Voltage Palco Beamer Low Voltage

Oświetlenie szynowe iGuzzini Palco Low Voltage Palco Beamer Low Voltage

Dzięki Palco Low Voltage zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą kolekcję mikrowymiarowych projektorów i profilerów Palco, opracowując rozwiązania o średnicach 51 mm, 35 mm i 19 mm oraz zasilaniu niskim napięciem. Technologia optyczna Opti Beam wytwarza dobrze zdefiniowaną wiązkę bez efektu podwójnego pierścienia i zapewnia niezwykły komfort wizualny. Dostępne są projektory z rozsyłem punktowym, średnim i powodziowym oraz wieloma stożkami, a także Wall Washer do doskonałego rozsyłu pionowego i profilery do tworzenia geometrycznych kształtów światła z ostrymi, precyzyjnymi konturami. Można zamontować do dwóch akcesoriów jednocześnie, aby dostosować i skierować wiązkę światła, a funkcja podwójnego obrotu umożliwia przechylanie o +/- 90° i obrót o 355°. Instalacja pojedyncza lub grupowa z optymalnym odstępem i listwą do montażu na ścianie. Idealny do instalacji w muzeach, sklepach, hotelarstwie i mieszkaniu. • Instalacja na szynie niskiego napięcia (48V). • Miniaturowe projektory ze zintegrowanym konwerterem DC/DC zintegrowanym z adapterem. • Połączenie szyny adaptera z systemem szybkiego zwalniania. • Korpus z odlewanego ciśnieniowo aluminium. • Soczewki optyczne o wysokiej rozdzielczości z tworzywa termoplastycznego . • Możliwość ręcznej regulacji wiązki światła od 10° do 65° z czarnym anodowany pierścień aluminiowy. Układ optyczny w połączeniu z możliwością ręcznej regulacji pozwala na uzyskanie dobrze zdefiniowanego oświetlenia punktowego. • Wysoki komfort widzenia. • Nachylenie 90° w płaszczyźnie poziomej i obrót 355 wokół osi pionowej. • Dioda CoB LED o wysokim współczynniku oddawania barw.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek