PANEL PRYSZNICOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ścianka prysznicowa z główką prysznicową Rubinetterie Stella Italica Zobacz większe

Ścianka prysznicowa z główką prysznicową Rubinetterie Stella Italica

KOD: 250sdIT03103

ID: 232540

ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 518.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Stella Italica

Ścianka prysznicowa z główką prysznicową

Opis

ITALICA302A
Ręczny prysznic, podwójnego zastosowania, montowany na ścianie drążek ślizgowy, przesuwna podpórka przegubowa i inne części skoordynowane z linią Italica Elastyczna długość 125 cm. Italica 302A ma białą plastikową słuchawkę prysznicową we wszystkich wykończeniach.

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Italica, Drążki prysznicowe, Baterie łazienkowe, Drążki prysznicowe, Drążki prysznicowe w stylu klasycznym, Drążki prysznicowe metalowe, Drążki prysznicowe z mosiądzu, Drążki prysznicowe z mosiądzu chromowanego, Drążki prysznicowe z prysznicem ręcznym, Drążki prysznicowe z wężem

Napisz opinię

Ścianka prysznicowa z główką prysznicową Rubinetterie Stella Italica

Ścianka prysznicowa z główką prysznicową Rubinetterie Stella Italica

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek