KRAN WANNOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria wannowa / prysznicowa Rubinetterie Stella Italica Zobacz większe

Bateria wannowa / prysznicowa Rubinetterie Stella Italica

KOD: 250sdIT01301

ID: 232526

ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 1189.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Stella Italica

Bateria wannowa / prysznicowa

Opis

Jeśli istnieje jeden wyznaczający standardy w dziedzinie baterii luksusowych, to z pewnością jest to linia Italica. Stworzony na początku XX wieku, był pierwszym wielkim sukcesem Stelli i jest teraz wykonywany przy użyciu najnowszych technik. Wydajność mechaniczna i hydrauliczna jest doskonała, ale przede wszystkim ma niezwykłą sugestię, której nigdy nie zepsuje czas. Wręcz przeciwnie.

Italica 3254
Podtynkowa bateria wannowo-prysznicowa, ręczny przełącznik powrotu, z niezmontowanymi przyłączami wewnętrznymi
Dostawa bez wylewki i elementów prysznica

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Italica, Baterie wannowe, Baterie prysznicowe, Baterie łazienkowe, Baterie wannowe, Baterie prysznicowe, Baterie wannowe w stylu klasycznym, Metalowe baterie wannowe, Mosiądz Krany wannowe, Chromowany mosiądz Baterie wannowe, 3-otworowe baterie wannowe, Baterie naścienne wannowe, Wanna Baterie prysznicowe z przełącznikiem, Styl klasyczny Baterie prysznicowe, Metalowe baterie prysznicowe, Mosiądz Baterie prysznicowe, Chromowany mosiądz Baterie prysznicowe, 3-otworowe Baterie prysznicowe, Baterie prysznicowe z przełącznikiem

Napisz opinię

Bateria wannowa / prysznicowa Rubinetterie Stella Italica

Bateria wannowa / prysznicowa Rubinetterie Stella Italica

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek