BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa 1-otworowa Rubinetterie Stella Italica Zobacz większe

Bateria umywalkowa 1-otworowa Rubinetterie Stella Italica

KOD: 250sdIT00004

ID: 232505

ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 604.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Stella Italica

Bateria umywalkowa 1-otworowa

Opis

Jeśli istnieje jeden wyznaczający standardy w dziedzinie baterii luksusowych, to z pewnością jest to linia Italica. Stworzony na początku XX wieku, był pierwszym wielkim sukcesem Stelli i jest teraz wykonywany przy użyciu najnowszych technik. Wydajność mechaniczna i hydrauliczna jest doskonała, ale przede wszystkim ma niezwykłą sugestię, której nigdy nie zepsuje czas. Wręcz przeciwnie.

Italica 3216
Jednootworowa bateria umywalkowa z wysoko wahadłową wylewką, ale bez korka i wyłącznika
Italica 3217
Bateria umywalkowa jednootworowa z wysoką wylewką, aeratorem i korkiem
Italica 3217P
Bateria umywalkowa jednootworowa z wysokim dłuższym wahaniem wylewka, aerator i korki wyskakujące

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Italica, Baterie umywalkowe, Baterie łazienkowe, Bateria umywalkowa, Baterie umywalkowe Classic Style, Baterie umywalkowe Metal, Baterie umywalkowe Mosiądz, Baterie umywalkowe Mosiądz chromowany, Baterie umywalkowe 1-otworowe, Baterie umywalkowe nablatowe, Baterie umywalkowe z polerowanym wykończeniem

Napisz opinię

Bateria umywalkowa 1-otworowa Rubinetterie Stella Italica

Bateria umywalkowa 1-otworowa Rubinetterie Stella Italica

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek