BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


2-otworowa mieszarka mostowa Rubinetterie Stella Italica Zobacz większe

2-otworowa mieszarka mostowa Rubinetterie Stella Italica

KOD: 250sdIT00002

ID: 232503

ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 790.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Stella Italica

2-otworowa mieszarka mostowa

Opis

Jeśli istnieje jeden wyznaczający standardy w dziedzinie baterii luksusowych, to z pewnością jest to linia Italica. Stworzony na początku XX wieku, był pierwszym wielkim sukcesem Stelli i jest teraz wykonywany przy użyciu najnowszych technik. Wydajność mechaniczna i hydrauliczna jest doskonała, ale przede wszystkim ma niezwykłą sugestię, której nigdy nie zepsuje czas. Wręcz przeciwnie.
Italica 3215/351
Bateria mostkowa do umywalki, baterie z regulacją rozstawu z wysoką wylewką wychylną, aerator z korkiem automatycznym

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Italica, Baterie umywalkowe, Baterie łazienkowe, Bateria umywalkowa, Baterie umywalkowe Classic Style, Baterie umywalkowe Metal, Baterie umywalkowe Mosiądz, Baterie umywalkowe Mosiądz chromowany, Baterie umywalkowe 2-otworowe, Baterie mostkowe, Baterie umywalkowe z polerowanym wykończeniem

Napisz opinię

2-otworowa mieszarka mostowa Rubinetterie Stella Italica

2-otworowa mieszarka mostowa Rubinetterie Stella Italica

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek