BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Rubinetterie Stella Italica Zobacz większe

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Rubinetterie Stella Italica

KOD: 250sdIT01000

ID: 232519

ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 823.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Stella Italica

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa

Opis

Jeśli istnieje jeden wyznaczający standardy w dziedzinie baterii luksusowych, to z pewnością jest to linia Italica. Stworzony na początku XX wieku, był pierwszym wielkim sukcesem Stelli i jest teraz wykonywany przy użyciu najnowszych technik. Wydajność mechaniczna i hydrauliczna jest doskonała, ale przede wszystkim ma niezwykłą sugestię, której nigdy nie zepsuje czas. Wręcz przeciwnie.

Italica 3229
Bateria umywalkowa podtynkowa z niezmontowanymi przyłączami wewnętrznymi i wylewką ref.0/3229, długość 215 mm

(b ) Italica 3863
Bateria umywalkowa podtynkowa z niezmontowanymi przyłączami wewnętrznymi i wylewką ref. 863
Wysięg od ściany do wylotu: 200 mm
Średnica wylewki: 18mm
Na zamówienie: bateria z wylewką od 100 mm do 400 mm

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Italica, Baterie umywalkowe, Baterie łazienkowe, Bateria umywalkowa, Baterie umywalkowe Classic Style, Baterie umywalkowe Metal, Baterie umywalkowe Mosiądz, Baterie umywalkowe Mosiądz chromowany, Baterie umywalkowe 3-otworowe, Baterie umywalkowe naścienne, Baterie umywalkowe z polerowanym wykończeniem

Napisz opinię

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Rubinetterie Stella Italica

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Rubinetterie Stella Italica

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek