BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa ścienna, 1-otworowa Rubinetterie Stella Italica Zobacz większe

Bateria umywalkowa ścienna, 1-otworowa Rubinetterie Stella Italica

KOD: 250sdIT01101

ID: 232522

ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 350.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Stella Italica

Bateria umywalkowa ścienna, 1-otworowa

Opis

Jeśli istnieje jeden wyznaczający standardy w dziedzinie baterii luksusowych, to z pewnością jest to linia Italica. Stworzony na początku XX wieku, był pierwszym wielkim sukcesem Stelli i jest teraz wykonywany przy użyciu najnowszych technik. Wydajność mechaniczna i hydrauliczna jest doskonała, ale przede wszystkim ma niezwykłą sugestię, której nigdy nie zepsuje czas. Wręcz przeciwnie.

Italica 0/152
Ukryty zawór regulacyjny kątowy z przyłączami wlotowymi z prawej/lewej strony
Przy zamówieniu jednej lub nieparzystej ilości podać, czy wylot z prawej, czy z lewej jest wymagane.

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Italica, Baterie umywalkowe, Baterie wannowe, Baterie prysznicowe, Baterie łazienkowe, Bateria umywalkowa, Bateria wannowa, Bateria natryskowa, Baterie umywalkowe Classic Style, Baterie umywalkowe metalowe, Baterie umywalkowe mosiężne, Baterie umywalkowe z mosiądzu chromowanego, Baterie umywalkowe naścienne, Baterie umywalkowe 1-otworowe, Baterie umywalkowe z antycznym wykończeniem, Baterie wannowe w stylu klasycznym, Baterie wannowe w stylu klasycznym, Baterie wannowe z mosiądzu, Mosiądz chromowany Baterie wannowe, Baterie wannowe naścienne, Baterie wannowe 1-otworowe, Baterie wannowe z polerowanym wykończeniem, Baterie prysznicowe w stylu klasycznym , Baterie prysznicowe metalowe, Mosiądz Baterie prysznicowe, Mosiądz chromowany Baterie prysznicowe, 1-otworowe Baterie prysznicowe, Baterie prysznicowe z polerowanym wykończeniem

Napisz opinię

Bateria umywalkowa ścienna, 1-otworowa Rubinetterie Stella Italica

Bateria umywalkowa ścienna, 1-otworowa Rubinetterie Stella Italica

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek