ŁAWKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowe drewniane ławki do siedzenia Manerba K-Word Zobacz większe

Modułowe drewniane ławki do siedzenia Manerba K-Word

KOD: 250sdmanerbak-word

ID: 211627

ProjektantProgetto CMR
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba K-Word

Modułowe drewniane ławki do siedzenia

Opis

Wyściełane drewniane ławki do przechowywania z kolekcji K-Word zapewniają hybrydowe przestrzenie: miejsca odpoczynku i relaksu, miejsca spotkań, obszary, w których zwiększa się współdzielenie w celu zwiększenia dobrego samopoczucia i produktywności w środowisku pracy .

Manerba Przemysł to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła biznesowi i zakontraktować projekty na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Progetto CMR, K-Word, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Siedziska ławkowe, Siedziska ławkowe, Siedziska do ław drewnianych, Siedziska do ławek bez oparcia, Siedziska do ławek modułowych

Napisz opinię

Modułowe drewniane ławki do siedzenia Manerba K-Word

Modułowe drewniane ławki do siedzenia Manerba K-Word

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek