BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko segmentowe z ekranami biurkowymi Manerba K-Word Zobacz większe

Biurko segmentowe z ekranami biurkowymi Manerba K-Word

KOD: 250sdmanerbak-word

ID: 211631

ProjektantProgetto CMR
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba K-Word

Biurko segmentowe z ekranami biurkowymi

Opis

K-Word to biurko do agregacji z panelami dzielącymi. Blat wykonany jest z paneli z włókna drzewnego topolowego pokrytych różnymi wykończeniami. Całość metalowa konstrukcja malowana proszkowo.

Manerba Przemysł to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła biznesowi i zakontraktować projekty na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Progetto CMR, K-Word, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka drewniane, Biurka prostokątne, Biurka segmentowe, Biurka biurowe z prowadzeniem kabli, Biurka wielostanowiskowe, Biurka biurowe z ekranami

Napisz opinię

Biurko segmentowe z ekranami biurkowymi Manerba K-Word

Biurko segmentowe z ekranami biurkowymi Manerba K-Word

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek