STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy drewniany stół konferencyjny Manerba K-Word Zobacz większe

Kwadratowy drewniany stół konferencyjny Manerba K-Word

KOD: 250sdU2000F440

ID: 211626

ProjektantProgetto CMR
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba K-Word

Kwadratowy drewniany stół konferencyjny

Dane techniczne

L160 x S160 x 74H cm

Opis

K-Word to niezależna i agregująca kwadratowa tabela spotkań. Drewniany blat wykonany jest z paneli z włókna topolowego pokrytych różnymi wykończeniami. Nogi kozła bez niskiej poprzeczki (aby umożliwić wygodne siedzenie nawet u szczytu stołu) wykonane są z rurek stalowych.

Modułowy system do tworzenia wielu rozwiązań w miejscu pracy, charakteryzujący się elegancką prostotą i całkowitą żywotnością. Elastyczne narzędzie do rozwiązania dowolnego rozwiązania: biura operacyjne lub wykonawcze, sale konferencyjne lub strefy przerw. K-Word został nagrodzony za innowacyjność przez Good Design Award od Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design.
k–word składa się z biurek, wolnostojących ścianek działowych i systemów szafek, które zostały przestudiowane pod kątem interakcji między sobą i tworzenia elastycznych środowisk pracy, które można przekształcać w zależności od specyficznych potrzeb operacyjnych i istniejących kompetencji w zespole roboczym.

Manerba Przemysł to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła biznesowi i zakontraktować projekty na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Progetto CMR, K-Word, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, Stół konferencyjny, Styl Współczesny Stoły konferencyjne, Drewno Stoły konferencyjne, Square Stoły konferencyjne

Napisz opinię

Kwadratowy drewniany stół konferencyjny Manerba K-Word

Kwadratowy drewniany stół konferencyjny Manerba K-Word

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek