BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątne drewniane biurko warsztatowe Manerba K-Word Zobacz większe

Prostokątne drewniane biurko warsztatowe Manerba K-Word

KOD: 250sdmanerbak-word

ID: 211628

ProjektantProgetto CMR
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba K-Word

Prostokątne drewniane biurko warsztatowe

Dane techniczne

U2000F224 L100xS164x74H cm,
U2000F226 L120xS164x74H cm,
U2000F228 L140xS164x74H cm,
U2000F230 L160xS164x74H cm,
U2000F232 L180xW164x74H cm,F164234 L200 cmU >

Opis

K-Word to tablica licowa z lub bez pasa akcentującego i do agregacji liniowej. Blat wykonany jest z paneli z drewna topolowego pokrytych różnymi wykończeniami. Blaty biurek można również spersonalizować dzięki listwom akcentującym dostępnym w różnych kolorach, szerokość cm. 20 i mają takie same parametry techniczne jak blaty. Para belek nośnych pod stołem wykonana jest z rurek stalowych połączonych na końcach z dwoma nogami kozłowymi z nisko usztywniającą poprzeczką wykonaną z rurek stalowych. Całość metalowa konstrukcja malowana proszkowo.

Modułowy system do tworzenia wielu rozwiązań w miejscu pracy, charakteryzujący się elegancką prostotą i całkowitą żywotnością. Elastyczne narzędzie do rozwiązywania dowolnego rozwiązania: biura operacyjne lub wykonawcze, sale konferencyjne lub miejsca odpoczynku.K-Word został nagrodzony za innowacyjność przez Good Design Award przyznaną przez Muzeum Architektury i Designu w Chicago Athenaeum.
k–word składa się z biurek, wolnostojących ścianek działowych i systemów szafek, które zostały przebadane pod kątem interakcji między sobą i tworzenia elastycznych środowisk pracy, które można zmieniać w zależności od specyficzne potrzeby operacyjne i kompetencje, które istnieją w zespole roboczym.

Manerba Przemysł to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła biznesowi i zakontraktować projekty na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Progetto CMR, K-Word, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka drewniane, Biurka typu Workstation, Biurka biurowe prostokątne

Napisz opinię

Prostokątne drewniane biurko warsztatowe Manerba K-Word

Prostokątne drewniane biurko warsztatowe Manerba K-Word

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek